Van Gölü’ne de sahip olmasıyla tarım konusunda büyük bir önem taşıyan Van şehrinde, değişik sebze ve meyveler yetiştirilmektedir. Bu yetiştiriciliği daha yüksek bir miktara çıkabilmesi adına ise toprağın mutlaka her daim verimli kalması gerekmektedir. Bunun temel nedeni ise Van şehrinin zorlu hava şartlarıdır. Kış ayları çok sert geçerken yaz ayları ise oldukça kurak bir dönem yaşatır. Bu da toprağın çoğu zaman susuz kalmasına, mineral ve vitamin zenginliği konusunda zayıf kalmasına sebep olmaktadır. Günümüzde bunun önüne geçmek için ise kırmızı Kaliforniya solucan gübresi kullanılmaktadır. Tarımla uğraşanlar için büyük bir öneme sahip olan ve toprağın kısa süre içerisinde daha güçlü bitkilerin yetişmesine fırsat tanıdığı bu gübre, özel olarak tasarımı gerçekleştirilmiş solucan çadırlarında üretilmektedir.
 
Van şehri adına solucan çadırı
 
            Kaliteli bir iskelet yapısı ile üretimi gerçekleştirilen van solucan çadırı çeşitlerini, firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Aynı şekilde üretim hattından tam donanımlı ekipmanları da geçiriyor ve eksiksiz olarak bulunduğunuz adresi ürünleri getirerek profesyonel bir kadro ile montajını gerçekleştiriyoruz. Bitkinin köklerinden kolayca alınmasına ve tüm hastalıklara karşı güçlü bir direnç elde etmesi olanak tanıyan solucan gübresi, diğer kimyasal gübrelere göre daha hızlı ve daha güçlü bir fayda sunmaktadır. O yüzden Türkiye’nin farklı şehirlerinde tarım gerçekleştiren kişiler bu gübreyi çok fazla kullanmaktadır. Siz de böylesi bir sektöre giriş yapabilir, çok uygun maliyetlerle firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz solucan çadırları eşliğinde hemen üretime başlayabilirsiniz.
 
Düşük maliyetlerle güzel bir getiri imkanı
 
            Özellikle son dönemlerde devletin verdiği teşviki alarak çok düşük maliyetlerle hemen solucan gübresi yetiştiriciliğine başlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere sürecin başından sonuna kadar destek sağlıyor, tam donanımlı solucan çadırlarını özel yalıtım sistemleri ile hazırlanmış olarak sunuyoruz.  İhtiyaca göre farklı kapasitelerde özelleştirilmiş olarak üretimden geçen solucan çadırları sayesinde, hiçbir hava koşulunda etkilenmeden güvenle üretim sağlayabilirsiniz. Geniş iç hacme sahip ve düzenli şekilde iç kurulumu solucanların daha kolay bir şekilde beslenmesine ve yetişmesine fırsat sunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve destek elde etmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com