Tesis kurulumunda yeni nesil çözüm haline gelen ve sağlam ve dayanıklı özelliği ile tercih edilen metal iskeletli çadırlarımız, yağmur, kar ve rüzgara karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Hizmet kalitesini sürekli artıran ve bu kategoride gerekli şartları yerine getiren şirketimiz, çadır kurulumu ve iç kısım için gerekli olan malzemeleri tedarik edebilmekteyiz. Bu işin uzmanı olan personellerle çalışan şirketimiz, sertifikaya sahip firmalardandır. Teşvik için gerekli olan sertifikalı çadır ve sertifikalı solucan gibi konularda çözüm üretmeye devam ediyoruz. Iğdır solucan çadırı işinde adından sıkça söz ettiren şirketimiz, bu kategoride gerekli olan bütün malzemeleri ve işçilik seçeneklerini adresinize taşımaktadır. 

Çadır Sistemimizle Tanışın

            Günümüzde solucan işini yapan birçok girişimci, banyo küveti, küçük bahçe ve merdiven altı bölümlerini tercih etmektedir. Bu şekilde işe başlayan girişimciler kısa zamanda işi bırakmaktadır. Bu işte süreklilik isteyenler, öncelikle profesyonel bir başlangıç yapmalıdır Sertifikalı çalışan şirketimizin çadır sistemleri, hem ekonomik hem de bu işte sektörel başarıyı hedefleyenler için iyi bir başlangıçtır. Solucan sayısı arttığı zaman yeni çadır ekleme işlemleri çok kısa sürmektedir. Pratik özelliğe sahip olması nedeniyle kısa sürede büyük bir solucan gübre tesisine sahip olabilirsiniz. İnşaat sektörüne göre çok ekonomik olan ve kullanım özelliği bakımından hiç bir farkı olmayan bu çadırlarla, sektörel başarıyı yakalamanız içten bile değildir. Başarılı bir iş hayatı için, iyi bir rehbere ihtiyaç vardır. Kılavuzunuzu iyi seçerseniz, bu sektörde başarılı olabilirsiniz.

Profesyonel Tesislerle Tanışın

            Çadır tesislerimiz, ekonomik olmasının yanı sıra, su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi uygulamalarla birebir uyumludur. Isıtma tesisatlarının yanı sıra solucan sektörü ile ilgili tesisatlar da, problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Hizmet kalitesini artıran şirketimiz, uzun yıllar üretim yapabileceğiniz çadır tesis kurulum işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Kısa zamanda kurulan ve ekonomik özelliği ile yeni çadır eklemek isteyen firmalar için kolaylık sağlamaktadır. İnşaat sektöründeki tesislerin astronomik maliyetleri, ekonomik çadır tesislerimize olan ilgiyi artırmıştır. Ekonomik, dayanıklı ve yıllarca sorunsuz bir şekilde bu çadırlarımızı kullanabilirsiniz. Bütün iklim koşullarında, sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com