Genç girişimcilerin ya da işlerinden ayrılan ve kendi işini yapmak isteyen kişilerin son yıllarda sıkça başvurmuş olduğu solucan gübresi yetiştiriciliği, büyük emek ve sabır gerektiren bir iş olduğu kadar, gerekli sürenin ardından oldukça para kazandıran bir iş olduğu bilinen mesleklerdendir. Ancak ülkemizde bulunan sıradan solucanlardan elde edilemeyen gübreler, kırmızı Kaliforniya solucanlarının dışkılarından elde edilmektedir. Buna göre solucanların nereden temin edileceği konusunda endişe yaşayan insanlar, bu iş için gerekli olan malzeme ya da deneyimler hakkında bilgi almak istemektedir. Profesyonel çözümler ile birlikte sunmuş olduğumuz Yalova solucan çadırı hizmetlerimizde, çadır imalatı gerçekleştiren firmamız, bunların yanı sıra insanların akıllarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilmeleri için teknik desteklere de yer vermektedir.

Solucan Bulma Konusunda Destek

            İşinde deneyimli montaj ekibi ve uzman yönetici kadromuz ile birlikte yürütmüş olduğumuz hizmetlerde, yalnızca çadırların üretilmesi konusunda değil, bunun dışında solucanların nasıl alınabileceği konusunda da çözümler üretmekteyiz. Gübre için gerekli olan solucanlar, öncelikle ülkemizde resmi makamlar tarafınca özel izinler sonucunda girişlerin izin verilmesi ile temin edilmektedir. Kaliforniya solucanı olarak bilinen solucanların, özel bakılmaları sonucunda dışkılarından elde edilen gübreler, ülkemizin farklı bölgelerindeki tarım alanlarında kullanılabilmesinin dışında, dünyanın çoğu ülkesindeki topraklarda da kullanılmaktadır. Kullanış amacı ise yetiştirilecek olan sebze ya da meyvelerin daha organik ve sağlıklı olabilmesini sağlaması bunun dışında da toprakların daha verimli üretim sağlaması içindir. Uygun fiyatlar ile solucanları satın alabilmenizi sağlamakta olan firmamız, aynı zamanda bakmak için gerekli olan çadırların içerisindeki diğer gerekli malzemeler konusunda da özel destekler sağlamaktadır.

Kullanılacak Olan Alanlara Özel Çadır Kurulum Hizmeti

            Türkiye’nin Yalova ili için özel olarak hizmet sağlamakta olan kadromuz, aynı zamanda tüm Türkiye’nin şehirleri için çalışmalarını sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Bahsedilen iş ile yeni ilgilenmeye başlayan ve yeterli bilgisi olmayan kişiler için uzun yılların verdiği özgüven ile kaliteli çözüm sunmakta olan firmamız, çadır imalatını özel fabrika alanlarında yapmış olmasının dışında, kişilere aynı zamanda çadır kurulum hizmetlerini de sağlamaktadır. Müşterilerin verdiği bilgiler doğrultusunda parçaları birleştirilerek, montaj işlemi ile kullanıma hazır hale getirilen çadırlar, aynı zamanda alanların büyüklüğüne göre hesaplanarak kurulum işlemine geçirilmektedir.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com