Tarım sektörünün gelişimi devlet tarafından sürekli olarak desteklenmektedir. Bu nedenle çeşitli teşvik kredileri ile de çiftçiler üretime çekilmeye çalışılmaktadır. Fakat bu teşviklerden faydalanmak için de bazı şartların tamamlanması gerekmektedir. Tüm bu hazırlık sürecinde üretici bir firma olmasına rağmen her türlü alanda müşterilerine yardımcı olan Ekin Çadır devreye girmektedir.

Ekin Çadır, kuruluş tarihinden bu yana binlerce müşterisine satış gerçekleştirmiş ve hem çadır, hem de tente üretimi yapmıştır. Yapılan üretim sonrasında da ücretsiz olarak belirtilen bölgelerde çadırların montajı gerçekleştirilmiştir. Hayvan çadırı, solucan çadırı, kümes çadırı, şantiye çadırı, mantar çadırı gibi çeşitli çadır seçenekleri firmanın bünyesinde yer almaktadır. Çeşitli yollardan kazanç sağlayacak girişimciler kolaylıkla firma ile bağlantıya geçerek, üretim süreci hakkında bilgi alabilmektedirler.

Solucan Çadırının Özellikleri

Solucan çadırı, kısa bir süre önce üretilmeye başlanmış ve yoğun talep görmüş bir çadır modelidir. Yakın tarihlerden bu yana bilinmeye başlayan solucan çadırı, tamamen solucan gübresi üretmek için tasarlanmıştır. Solucanların beslenmesi ve ardından boşaltım yapması ile birlikte ortaya çıkan gübre, diğer gübre çeşitlerine göre daha faydalı ve daha etkilidir. Fakat çok ufak miktarda gübre oluşumu gerçekleştiği için de yüz binlerce solucana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu denli yüksek miktardaki sayıya ulaşılabilmesi için öncelikle her hava koşulunda üretimi kolaylaştırabilecek bir mekanın tasarlanması gerekmektedir. Bu noktada da Ekin Çadır ile iletişime geçilerek, kolaylıkla solucan çadırı edinmek mümkündür.

Solucan Gübresi Nasıl Üretilir?

Her solucan günlük olarak kendi ağırlığı kadar yiyecek tüketmektedir. Dolayısıyla kendi ağırlığı kadar da gübre oluşturmaktadır. Ortaya çıkan gübre, ufak miktarlarda oluştuğu için zor bir şekilde biriktirilmektedir. Üretimin zor olması sebebiyle de satış fiyatları bir hayli yüksektir. Fiyatların bu denli yüksek olmasından dolayı da üreticiler kısa süreler içerisinde oldukça yüksek miktarlarda kazanç elde edebilmektedirler. Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerini götüren Ekin Çadır, Düzce Solucan Çadırı satış işlerini de üstlenmiş ve bölge genelinde de montaj işleri gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu sayede sadece Düzce çevresinde değil, her türlü ilde ve ilçede kolaylıkla solucan gübresi üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Üretime başlamadan önce de firma aracılığı ile iş hakkında detaylı bilgi edinmek ve süreci kolaylaştırmak oldukça mümkündür.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com