Türkiye’nin orta kısmında bulunan ve İç Anadolu bölgesinde yer alan Nevşehir, tarım açısından bu bölgenin geniş alanlarına sahip en önemli şehirleri arasında yer almaktadır. Fakat tarımda daha kaliteli verim elde edilebilmesi adına hava şartlarına karşı toprağın daha güçlü hale getirilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle soğuk havalarda yaşanan don ile sıcak aylar geldiği zaman kurak dönemlerde toprak sürekli olarak verimli kalmalıdır.

            Bunu gerçekleştirmek ve en azından nadas kadar toprağın verimli haline gelmesi için günümüzde solucan gübreleri kullanılmaktadır. Türkiye’de kullanımı her geçen gün daha fazla artış gösteren kırmızı Kaliforniya solucan gübresi, toprağa sağladığı vitamin ve mineraller ile bakteriler sayesinde; bitkilerin daha yeşil ve yüksek miktarda yetiştirilmesine fırsat vermektedir. Bu konuda talebi karşılamak ve yeni bir iş koluna giriş yapmak isterseniz, solucan çadırlarını sizlere profesyonel bir hizmet çatısı altında sunmaktan gurur duyarız.
 
Nevşehir için solucan çadırları
 
            Solucan gübresi özellikle sağladığı direnç sayesinde bitkilerin birçok farklı hastalığa karşı sağlam bir yapıda kalmasın olanak vermektedir. Bu da hasat zamanı geldiğinde istenilen miktardaki ürünün yetişmesine fırsat sunar. Bu yüzden günümüzde istenmeyen katkı maddenin bulunduğu kimyasal gübrelerin yerine, tamamen doğal olarak üretimi gerçekleştirilen ve önemli bir verim sağlayan solucan gübresi kullanılmaktadır. Bu konudaki talebi karşılamak adına firmamız bünyesinde, hava şartlarına karşı özel bir koruma imkanı sağlayan yalıtım sistemleri ile hazırlanmış nevşehir solucan çadırı çeşitlerini sizlere sunmaktayız. İhtiyacınıza bağlı olarak bize isteğinizi bildirdiğiniz anda farklı kapasitelerdeki çadır sistemleri üretimlerini gerçekleştiriyor, alanında büyük bir tecrübe sahibi olan profesyonel çalışanlarımız ile bulunuz adrese ürünleri getiriyoruz.
 
Güven içerisinde İmalat ve montaj imkanı
 
            İç Anadolu’nun sert hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlayan izolasyon sistemleriyle hazırlanmış solucan çadırlarını, üretimden sonra ulaşım ve montaj işlemlerini de profesyonel bir hizmet çatısı altında gerçekleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz özel garanti sertifikamız ve bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslarla ayrı bir güven sunuyor, anahtar teslim solucan çadırlarını sizlere bırakıyoruz. Ayrıca şimdi devletin sunduğu teşvik sayesinde belirli koşul ve şartları yerine getirmeniz ile hibeyi alabilir, çok daha düşük maliyetlerle yüksek kazançlar yakalayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com