Girişimcilerin yeni gözdesi solucan gübresi üretimi ülkenin birçok ilinde hızla yayılmaktadır. Özellikle sebze yetiştiricilerin artan taleplerini karşılamak için birçok solucan gübresi üretim alanları oluşturulmaktadır. Bazı üreticiler sağlıksız koşullarda yapmaya çalıştıkları gübre üretiminde yeterli üretim sağlayamamaktadır. Bunun nedeni, sağlıklı koşullarda solucan üretimidir. Derme çatma çadırlarda veya kapalı mekanlarda oluşturulan alanda solucanlar yeterince gelişmemekte ve beslenememektedir. 

Solucan Çadırı Özellikleri

            Solucan gübresi üretimi yapmak isteyen üreticilerin öncelikle sağlıklı koşulların sağlandığı ve yeterli alanın oluşturulduğu mekanlara ihtiyaçları vardır. Bu koşulu en iyi sağlayan materyal ise solucan çadırıdır. Ankara ilinde Ostim sanayi bölgesindeki atölyelerimizde üretmiş olduğumuz solucan çadırlarımız üreticilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verecek nitelik ve özelliktedir. Ebat boyutları ile içeride hava sirkülasyonunun rahat sağlandığı, solucanların yaşadığı toprak yığınlarının birbirinin içine girmediği geniş ve ferah alanlar sağlar. Bir yığından diğerine transfer edilmesi gereken solucanların rahat bir şekilde geçişine imkan verir. Solucanların çıktığı gübre yığınlarının kolaylıkla toplanmasını ve paketlemesini sağlayacak çalışma alanları oluşturur. 

Çadır Kurulumu ve Destek Hizmeti

            İmalatımızı yaptığımız endüstriyel çadırlarımız Türkiye’de bütün illerimize sevkiyat yapmaktayız. Çadırın kurulacağı alan düzenlemesi ve zeminin oluşturulması ile başlayan altyapı çalışmalarımız, hızlı ve profesyonel montaj ile devam etmektedir. Montaj ekibimiz uzun yıllar çadır kurulumu yapan  çalışanlarımızdan oluşmaktadır. Kesinlikle işi bilmeyen ve tecrübe sahibi olmayan dışarıdan eleman çalıştırmıyoruz. Her çadırımız ulusal ve uluslararası standartları taşıyan sertifikalı ürünlerdir ve firmamızın garantisi altındadır. Montaj sonrası çadırların gün ışığı alması, havalandırılması ve dış etkenlerden korunması için üreticilere kullanımla ilgili bilgiler verilmektedir. Son yıllarda kayseri solucan çadırı ile üretim yapan girişimcilerden yeni çadırların kurulması konusunda siparişler alıyoruz.

Danışmanlık Hizmetimiz

            Solucan gübresi üretmeye karar veren girişimcilere, yıllardır edindiğimiz tecrübeler ışığında danışmanlık hizmeti veriyoruz. Üretimin için gerekli malzeme ve solucanların temininde firmamız üreticilerin yanında yer almaktadır. Doğru ortamda kaliteli ve sağlıklı solucanlarla yapılan gübre üretimi sayesinde daha fazla kazanç sağlayarak pazardaki yerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca bu tür üretimler için devlet teşviklerinin kullanılmasında yardımcı olmaktayız. Teşvik sürecinin başlaması ve sonuçlanmasına kadar bütün süreci takip etmekteyiz. Solucanların zeminde veya havuzlarda beslenmesine göre farklı üretim ekipmanlarının temininde de firma olarak hizmet vermekteyiz. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com