Günümüzde, ekonomi dünyasında başarısız olan birçok girişimci, yeni sektör arayışına girmektedir. Solucan gübresi üretimi, bu kategoride en çok tercih edilen sektörler arasında yer almaktadır. Bu iş için inşaat kategorisinde tesis kurmak, çok maliyetli olmaktadır. Bu nedenle çadır tesisler, büyük ilgi görmektedir. Çadır tesislerin kurulum işlemlerinde, çadırın iskelet kısmının kurulumu, üst kısım için gerekli olan çadırın çekilmesi, iç tasarım için gerekli sandıkların kurulumu, işinde uzman olan elemanlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Bartın solucan çadırı kurulumunda tercih edilen metal malzemeler, özel montaj seçenekleriyle tasarlanmaktadır. Zemine monte edilen ve özel montaj seçenekleriyle bir bina kadar sağlam olan bu iskeletler, rüzgar ve yağmur gibi etkenlerin zararını minimuma indirmektedir. Özel çatı tasarımı, rüzgarın ve yağmurun etkisine göre tasarlanmaktadır. 

Güncel ve Etkili Çözümlerle Tanışın

            Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen ve bu nedenle profesyonel çözüm yöntemlerini tercih eden girişimciler, bizimle irtibata geçerek pratik tesis kategorisinde çözüm üretebilir. Çadır tesislerimiz, dayanıklılık, izolasyon özellikleri ve pratik kullanım özellikleri profesyonel seviyededir. Basit çadırlarla karıştırılmaması gereken bu tasarımlarımız, ticari anlamda özel olarak tasarlanmaktadır. Devlet desteği için gerekli olan bütün şartlara haiz bu çadırlarımız, kullanım kalitesi üst seviyededir. Resmi işlemler, ruhsat, vergi ve izinler konusunda da yardımcı oluyoruz. Solucan gübresi için en uygun solucanın tercih edilmesi, solucanlar için gerekli olan mama ve kasanın temini gibi konularda da yardımcı oluyoruz. Solucanlar için uygun ortamın oluşturulması ve gübrenin satışı gibi konularda da yardımcı oluyoruz. Sıfırdan bu işe başlayan veya merdiven altından çıkıp, çadır tesis sistemine geçmek isteyenler, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çadır Sistemiyle Yeni Nesil Çözüm

            İnşaat sektörünün pahalı hale gelmesi ile birlikte, çadır özelliğine sahip tesislerimiz, kısa zamanda en çok tercih edilen seçenek haline gelmiştir. Tesis kurulumunda gerekli olan bütün malzemeleri, bilgileri ve gerekli seçenekleri, adresinize taşımaya devam ediyoruz. Firma elemanlarımız, yerinde kurulum işlemleriyle, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, sertifikalı çalışmaktadır. Devlet teşviki gibi konularda da bizimle irtibata geçebilirsiniz. Resmi izinler, ruhsat ve vergi gibi konularda da istediğiniz bilgiyi aktarıyoruz. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com