Zonguldak Solucan Çadırı 

            Son yıllarda popüler meslek haline gelen solucan gübresi üretimi girişimcilere ciddi bir gelir kapısı açmıştır. İşinde başarılı ve uzman kişilerden destek alındığı takdirde her türlü imkan sağlanmakta ve bu işten ciddi paralar kazanılabilmektedir. Firmamız devletten almış olduğunuz destek kredi ve gelirinizi bu yolda doğru ve etkili kullanabilmeniz açısından gerekli danışmanlığı sunmaktadır. Sizler için en iyisini üretmekte ve girişimciliğiniz için size en büyük desteği yine firmamız vermektedir. Böylece dilerseniz yetiştirmiş olduğunuz gübreleri pazarlayabilir ve bu anlamda ciddi gelir elde edebilirsiniz. Bazen de bu gübreleri kendi tarım işletmesinde kullanmak için üreten girişimciler de mevcuttur. Firmamızın da desteği aracılığıyla üretilen gübreler oldukça kaliteli ve verimi yüksektir. Bu sebeple tarımsal anlamda ciddi gelir elde etmenin olanaklarını sunmaktadır. 

Hizmetlerimiz

            Ekin Çadır zonguldak solucan çadırı firması olarak da danışmanlık hizmeti vermekle kalmıyor. Çadır kurulumu, yalıtımı, kontrolü ve pazarlama sonrası hizmet gibi alanlarda girişimcilerden desteğini esirgemiyor. Bu alandan gelir elde etmek isteyen ya da kendi tarım işletmesi için gübre yetiştirmek isteyen girişimciler, iletişim numaramızı arayarak bilgi alabilirler. Bilgilendirme aşamasından sonra firmamızın yetkili kişisiyle görüşerek gerekli şartlara karar verilir.
 
            Daha sonra ekipmanımız solucan temini yapmaktadır. Malzemeleri temin edip çadırın kurulacağı yere geliyoruz. Solucanların gübre üretebileceği ve hayatlarını sürdürebileceği gerekli ortamı hazırlıyoruz. Kurduğumuz çadırlar yalıtım özelliğine sahiptir. Kış aylarında özellikle soğuk havanın içeri temas etmesine izin verilmez. Ayrıca çadır kapısı dilediğiniz özellikte üretilmektedir. İmalatı bulunduğunuz yerde yapıp her türlü sorumluluğu da Ekin Çadır olarak üstleniyoruz. Daha sonra temin edilen solucanların yerleştirilmesi sağlandıktan sonra ekibimiz bölgeden ayrılıyor. Bu aşamadan sonra size mali bütçenize iyi bir gelir sağlamak düşüyor. 

Kurulum Sonrası Hizmetler 

            Ekin Çadır, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır. Bu sebeple pazarlama sonrası da müşterilerimiz ile  her an iletişim halinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hizmet sırasında ya da hizmet sonrası karşılaşılan herhangi bir problemle ilgili web sitemiz üzerinden destek hattına mesaj atarak ya da iletişim numaramızı arayıp firma yetkilisi ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Mesajlarınıza genellikle iş günü içinde cevap verilmektedir. 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com