Hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. Konusunda deneyimli olan elemanlarımızla kısa zamanda istediğiniz çadır hizmetini adresinize taşıyoruz. Metal özelliğe sahip olan sağlam iskelet sistemi, neme ve ısıya karşı dayanıklı çadırlar, iç mekan için gerekli olan kasalar ve diğer bütün malzemeler toptan adresinize ulaştırılmaktadır. Malzemeleri adresinize ulaştıran firmamız, konusunda deneyimli ve tecrübeli elemanlar sayesinde kurulum işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Uşak solucan çadırı kurulum işlemi için bizi aradığınızda, en kısa zamanda dönüş yapabiliriz. 

Hizmette Kalite İle Tanışın

            Sağlam ve etkili özelliklere sahip iskelet bölümü, rüzgarın ve yağmur etkisini minimuma düşürecek şekilde tasarlanmaktadır. Dayanıklı, nem ve ısı izolasyonlu çadırlar, bu iskelet sisteminin üzerine çekilmektedir. Tak sök sistemine sahip bu çadırların yeri değiştirilebilmektedir. Arsanın yapısına göre tasarlanabilen bu çadırlarda, pratik kullanım özellikleri bir arada sunulmaktadır. Hizmet kalitesini güncelleyen ve çadır kurulumuyla birlikte diğer işlemleri pratik bir şekilde gerçekleştiren şirketimiz, kısa zamanda solucan gübresine özel tesis kurulum işlemini gerçekleştirmektedir.

Çadır Kurulumunda Yeni Nesil Çözüm            

            Hizmet kalitesi için gerekli olan bütün malzemeleri tedarik eden ve bu malzemeler için gerekli montaj işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, dört mevsim aynı performansı sergilemektedir. Çadır kurulumunda deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız sertifikalı hizmet kategorisinde çözüm üretmektedir. Bu sektöre özel teşvik ve benzeri konularda bizden yardım alabilirsiniz. Resmi evraklar, vergi levhası ve izinler konusunda da size yardımcı oluyoruz. Gübrenin üretimi, paketlenmesi, solucanların beslenmesi ve bakımı konularında gerekli bütün bilgilere sahip olan şirketimiz, sektörel anlamda birinci sınıf çözüm üretmektedir.
 
            Çadırlar için gerekli malzemenin temin edilmesi ve bu malzemenin montajlanması iş kriterimizi oluşturmaktadır. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden işin ehli ekibimiz, sertifikalı hizmet kategorisinde, alınabilecek teşvikler konusuna bilgilendirmektedir. Bu işte başarı olmak isteyenler için gerekli bütün desteği sunuyoruz. Günümüzün en önemli konularından biri kuşkusuz işin ehli ile çalışmaktır. Merdiven altında, banyoda, küçük bahçelerde ve derme çatma yerlerde solucan gübresi üretimi, kısa zamanda ortadan kalkmaktadır. Bina kadar sağlam olan ve zemine monte edilen çadırlarımız, yıllarca sorunsuz gübre üretimi için en iyi seçenektir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com