Trabzon, Karadeniz Bölgesi’nin tarım açısından en önemli şehirlerinden biridir. Özellikle bol yağış alan bölge bu konuda tarımın daha fazla gelişmesine olanak tanımaktadır. Türkiye’nin bütün farklı şehirlerinde değişik meyve ve sebzelerin ulaştırılmasına olanak tanıyan Trabzon adına, toprakların daha verimli hale gelebilmesi için günümüzde solucan gübresi kullanılmaktadır.

            Diğer kimyasal gübrelere göre toprağın doğal olarak daha verimli hale gelmesine fırsat veren kırmızı Kaliforniya solucanı, bu yüzden son dönemlerde Türkiye’de yoğun olarak üretilmektedir. Ayrıca güzel bir kazanç imkanı da sağlayan bu üretim, solucanların çok fazla zorlanmadan yetiştirilmesi imkanı sağladığından dolayı ilgi çekiyor. Tabii bunun için gerekli olan en önemli etken çadır çeşitleridir. Solucanların bütün farklı hava koşullarında korunarak özel bir yalıtımı altında üretilmesi büyük bir önem taşır. Bu yüzden kaliteli malzeme yapısı ile tam donanımlı şekilde solucan çadırları üretilmektedir.
 
Trabzon şehri için solucan çadırları
 
            Toprağı karıştırdığı dışkı ile birlikte birbirinden farklı mineral ve vitaminlerin bitkilere ulaştıran solucan gübresi, çokta az sulama ve daha az zahmet ile bitkilerin yetişmesine fırsat sunmaktadır. Bu yüzden her geçen gün daha çok talep gören solucan gübresi adına, siz de bu işe girebilir ve kendi işinizi kurarak güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu konuda firma olarak sağladığımız birbirinden kaliteli trabzon solucan çadırı çeşitlerini, çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Özel iskelet yapısı ve kaliteli izolasyon sistemi sayesinde, solucanlar tüm dış hava koşullarına karşı sağlıklı bir şekilde yetiştirilebilir. Bu sayede solucanların sağladığı yarar daha fazla etki sunar.
 
Solucan gübresi yetiştirilmesi
 
            Daha az maliyet ile bitkilerin daha verimli hale gelmesine fırsat tanıyan solucan gübresi, genel olarak kırmızı Kaliforniya solucanı türünden elde edilmektedir. Türkiye’nin bütün farklı şehirlerinde kullanılan bu solucan türü gübresi, farklı meyve ve sebzelerin daha doğal ve organik şekilde yetişmesine fırsat vermektedir. Bu yüzden devlet teşviki ile birlikte günümüzde solucan gübresi yetiştiriciliği artış gösteriyor. Geniş iç hacmi ve düzenli kurulumu ile imalat sürecinden montaj kısmına kadar sizlere sağladığımız kaliteli destek için, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde ayrıca bu çadırlarda kullanılacak tüm ekipmanların de üretimini aynı kalite anlayışı ile tasarlamaktayız.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com