Dünyada en kaliteli organik gübre olarak kabul edilen solucan gübresine olan ilgi büyük. Bu ilgiden hareketle, ülkemizde de üretimine bir hayli önem verilmeye başlandı. Elde edilen gübrelerin ülkemizde kullanımı söz konusu. Ancak yurt dışında ithalatı da yapılıyor. Devlet tarafından da desteklenen ve teşvik edilen solucan gübresi üretimi, vatandaşlar için yeni bir kazanç kapısı haline geldi. Üretimin başarıyla sağlanması için bu konuda kurulacak olan üretim çadırı büyük önem taşıyor.

Solucan Gübresi Nerede Üretilir?

             Solucanların yetiştirilmesi için uygun bir çadır kurulduğunda, bu üretim ülkemizin her yerinde rahatlıkla yapılabilir. Çünkü özel yalıtımlı ve korumalı olan bu çadırlar, solucanların iklim faktörlerinden etkilenmesine engel olmaktadır. Solucanlar için en uygun yaşam koşularının sağlandığı bu çadırlar, dayanıklı, içeride ihtiyaç olan ısı ve nemi koruyan aynı zamanda nem oranının yükselmesiyle terlemeye sebebiyet vermeyen özelliklere sahiptir. Dolayısıyla bu çadırların kurulumu, profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Aksi halde başlayacağınız solucan gübresi üretimi işinden büyük bir verim elde etmek mümkün olmaz. Solucan çadırında kullanılacak olan ekipmanların, gereken izinlere ve sertifikalara sahip olması da önemli bir kriterdir. Firmamız, tüm bu sertifikalara ve gereken izinlere sahip olarak, sizlere en yüksek kaliteli solucan çadırlarının kurulumu için yardımcı olmaktadır. 

 Solucan Çadırı Kurulumu

              Firmamız, yıllara dayanan deneyimleriyle, ülkemizin her yerinde solucan çadırı kurulumunu sağlamaktadır. Çadır kurulumu sırasında kullanılan ekipmanlar, firmamızın kendi üretimidir. En yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu ekipmanlar, zorlu kış şartlarının yaşandığı Trakya bölgesinde tekirdağ solucan çadırı kurulumunda dahi, etkili bir koruma sağlamaktadır. Çadır kurulumu sırasında bizzat kendi ekibimiz görev yapmakta, işin başlangıç anından tamamlanmasına kadar her evresini detaylıca yönetmektedir. 

             Firmamızın verdiği hizmetlerden bir diğeri de, bu konuda daha fazla bilgiye ihtiyacı olan vatandaşlarımız için, danışmanlık hizmetleridir. Solucan yetiştiriciliği hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri en doğru şekilde edinmek için bu hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Bu konuda devlet desteği almak isteyen vatandaşlarımıza sürecin nasıl ilerlediği, hangi kurumlara başvurulması gerektiği, devlet kredisi almak için şartların neler olduğu hakkında bilgiler verilmektedir. Tüm bunlar için bizimle iletişim kurabilirsiniz.  


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com