Tekirdağ Kapaklı ilçesinde Solucan Gübre açığını gören müşterimiz Sayın Tahsin Avcı,

Tekirdağ Kapaklı’da Bu açığı kapatmak için uzun araştırmaların sonucunda bu işe başlamaya karar vermiş olup sektördeki açığa kendi imkanları doğrultusunda bi nebzede olsa faydalı olmak yolunda bu işe başlamıştır. Görüşmüş olduğu seracı ve tarımla uğraşan ekmeğini topraktan kazanan üreticilerimize kulak verip organik toprağın organik ürün yetiştirmenin özlemiyle çalışan üreticilerimize destek olma kararını almış olup Tekirdağ Kapaklı’da Solucan Gübresini Daha da çoğaltmak için elinden geleni yapacağını dile getirmiştir.
Hem tekirdag kapakli bolgesunde gübre konusunda araştırmalar yapan tahsin bey aynı zamanda bu sektöre hizmet veren çadır firmalariylada irtibata geçmiş ve alan kapama için bizlerinde görüşlerini alıp nihayi kararını firmamız Ekin Çadırla karar kılmıştır.
Yapılan ortak istişarelerde Tekirdağ Kapaklı iklimine uygun çadır modelini tam yalıtımlı olarak almış bulunmaktadır.
Yapmış olduğumuz çadır 8×16 olup 128 m2 alanı kapatmaktadir.Makasli sistem demir yapısıyla aşırı kar yağışlarına ve rüzgâra dayanıklı olup CAM YÜNÜ yalıtımı sayesinde çok soğuk ve çok sıcak iklimsartlari için mükemmel ortam sağlamaktadır.
Yapmış olduğumuz ürünlerde iklim şartlarına ve müşteri tercihine önem gösteren firmamız Ekin Çadır olarak herkese bereketli günler diler işlerinizde kolaylıklar dileriz.
Tekirdağ Kapaklı’ya Solucan çadırımız hayırlı olsun inşallah.
Siz İsteyin yeter
Sizin için herşeye değer
Çiftçinin ve tarımcının dostu Ekin çadır
Ezberbozan Hizmet Anlayışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com