Şırnak, Doğu Anadolu’nun en uç noktalarından birinde bulunduğundan dolayı; mevsim olarak çok keskin dönemler yaşamaktadır. Özellikle yaz ayları çok sıcak ve kurak geçerken kış aylarının önemli bir kısmında don yaşanmaktadır. Bu da yıllık olarak üretimi gerçekleştirilecek olan meyve ve sebzeleri yetiştirilmesi konusunda büyük bir sorun ortaya çıkarmaktadır. Burada alınacak en önemli önlemlerden biri de toprağın daha verimli hale getirilmesidir. Ne yazık ki kimyasal gübreler bu verimi istenilen derecede sağlamıyor, bitkilerin arzu edilen hızlı ve miktarda yetişmesine olanak vermiyor. O yüzden günümüzde kırmızı Kaliforniya solucan gübresi büyük bir önem taşımaktadır. Kolay bir şekilde yetişen ve dışkısında bulundurduğu farklı mineral ve vitaminler ile bakteriler sayesinde, bitkinin daha verimli hale gelmesine ve tüm hastalıklara karşı direnç göstermesine olanak tanımaktadır.
 
Şırnak için solucan çadırları
 
            Fabrikamızda tamamen profesyonel bir hizmet çatısı altında üretimlerini gerçekleştirdiğimiz şırnak solucan çadırı çeşitlerini, şimdi tam donanımlı şekilde elde edebilirsiniz. Bu sayede tüm hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlayan yalıtım sistemleriyle hazırlanmış solucan çadırlar içerisinde, kaliteli ve yüksek miktarda solucan gübresi üretimi sağlayabilirsiniz. Toprağa karıştırdığı vitamin ve mineraller ile bitkilerin doğrudan kök kısmından rahatlıkla absorbe etmesine olanak veren avantajı, bitkilerin çok daha canlı ve yeşil şekilde organik olarak yetişmesine fırsat tanımaktadır. Bu yüzden kaliteli bir üretim hattından geçilmesi gereken kırmızı Kaliforniya solucanları adına, güçlü bir iskelet yapısı ile tasarımları gerçekleştirilmiş solucan çadırlarını sizlere sunmaktan gurur duyarız.
 
Kaliteli malzemesi ile solucan çadırları
 
            Yılın farklı mevsimlerindeki yağmur ve dolu ile rüzgarlar karşısında sağlamlık sunacak olan solucan çadırlarını, titiz bir işçilik ile üretim hattından geçirmekteyiz. İmalat aşaması ile birlikte montaj kısmında da profesyonel kadromuz ile verdiğimiz destek sayesinde, sizlere solucan çadırlarını anahtar teslimi sunuyoruz. Bundan sonra ise geriye sadece solucan gübresi üretimine gerçekleştirmek kalıyor. Daha düşük maliyetlerle bu üretimi sağlamak için, devlet teşvikini de tüm bu ekipmanları eksiksiz temin edip elde ederek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarıldığı hizmet politikamızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com