Marmara bölgesinde bulunan ve İstanbul’a çok yakın olan Sakarya şehri adına, ticaretin önemi çok büyüktür. Özellikle bu Ticaret içerisinde İstanbul’dan ve çevre şehirlerden gelen talebe göre tarım yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir. Tabii hem talebi karşılama konusunda hem de ürünlerin daha verimli halde yetiştirilmesi adına toprağın her daim güçlendirilmesi gerekmektedir.

            Bu konuda her ne kadar katkı maddesi ile üretilmiş gübreler kullanılsa bile, bu kimyasal gübre çeşitleri toprağın istenilen verimin yakalanmasına olanak vermez. Bu da yetiştirilen bitkinin farklı hastalıklara karşı daha zayıf kalmasına sebep olur. O yüzden günümüze kırmızı Kaliforniya solucanları ile elde edilen gübreler büyük bir önem taşımaktadır. Solucanların dışkısıyla toprağı karışan farklı vitamin ve mineraller ve bakteriler, bitkinin daha güçlü bir direnç elde etmesine fırsat vermektedir. Bu yüzden tarımda uğraşanların talebine karşılık olarak günümüzde farklı girişimciler solucan çadırları sayesinde, yüksek miktarda ve kaliteli solucan gübresi üretimi gerçekleştirmektedir.
 
Sakarya için solucan çadırları
 
            İstanbul’a yakınlığı ile tarım açısından büyük bir öneme sahip olan Sakarya adına, şimdi solucan gübresi üretimi yapmak isteyenler için profesyonel bir destek sağlamaktayız. Üretimlerini bizzat kaliteli malzeme ile fabrika alanlarımızda titiz bir işçilik ile gerçekleştirdiğimiz sakarya solucan çadırı çeşitlerini, ihtiyacınıza bağlı olarak farklı kapasitelere göre özelleştirilmiş şekilde elde edebilirsiniz. Özellikle yalıtım sistemleri sayesinde Marmara bölgesinin en sert hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlayan solucan çadırları, daha yüksek miktarda kaliteli gübre üretimine olanak tanımaktadır. Garanti sertifikamız ile bugüne dek elde ettiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizleri ayrı bir güven sunuyor, imalattan başlamak suretiyle montaj aşamasına kadar size en kaliteli desteği sağlıyoruz.
 
Güven içerisinde yüksek miktarda solucan gübresi üretimi
 
            Kırmızı Kaliforniya solucanlarının ürettiği gübreler, tamamen doğal bir fayda sağladığından dolayı organik ürünlerin yetiştirilmesine fırsat vermektedir. Üstelik solucanlar belirli ortamlar yakalandığı zaman çok kolay yetiştirilmektedir. Kısa bir süre içerisinde yüksek miktarda kazanç imkanı da sağlayan bu solucanları, firmamız bünyesinde üretimleri sağlam bir iskelet yapısı ile hazırlanmış çadırlarda üretme şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca bu çadırlarda kullanılacak tüm ekipmanlar eksiksiz olarak üretim hattımızdan geçmekte ve sizlere güven içerisinde ulaştırılmaktadır.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com