Son yıllar içinde imalatı yükselişe geçen solucan gübresi, gitgide daha çok ihtiyaç duyulur oldu ve imalatı için daha fazla çalışma yapılıyor. Sağlıklı şartların oluşturulması şartıyla imal edilmesi çok basit olan ve yorucu bir iş olmayan solucan gübresi üretimi çok fazla kazandırmasıyla da üreticilerin rüyalarını süslüyor. Yüksek verimlilik kapasitesine sahip olan bu gübre doğal şartlarda çiftçilik yapmak amacında olan üreticilerin de gözdesi olmuştur. 

Solucan Gübresinin Verim Üzerindeki Pozitif Etkisi

            Solucan atıklarından elde edilen bu gübre gerçekleştirilen deneylerle de ispat edilmiş en kaliteli organik gübredir. Bu sebepten çok ilgi görmektedir. Çoğu yatırımcı solucan artıklarından gübre imal etmek için donanımsız şekilde imalat yapmaya uğraşsa da yeteri miktarda ürün çıkaramamakta ve hatta ellerindeki solucan kolonilerini de tamamen yitirmektedirler. Üreyebilmek için bazı önemli koşullara ihtiyacı olan solucanlar gerekli hassasiyet gösterilmediğinde verimli bir şekilde gelişememekte, bu nedenle de gerektiği kadar gübre sağlayamamaktadırlar.

Sağlıklı Ortamların Sağlanması Gübre Üretiminde Artış Sağlar

            Solucanların güneş altında bırakılması en sakıncalı durumların başında gelir. Tamamen kapatılmış, sıcaklık ve rutubet dengesi kurulmuş yerler en ideal ortamlardır. Ağırlıklı olarak montaj hızı sayesinde en avantajlı yalıtılmış ortam olan çadır uygulamaları son senelerde büyük ilgi toplamaktadır. Ekin Çadır şirketi olarak yaptığımız çadır montajlarıyla solucan gübresi üretmede en yüksek getiriyi elde edebilirsiniz. Sahip olduğumuz solucan çadırları rutubet önleyici ve sıcaklık koruyucu etkisiyle solucanların yetişebileceği en sağlıklı yeri oluşturmanıza yardımcı olur. Solucan nesillerinin çoğalıp üremesiyle çalışmalarınıza kesintiye uğramaksızın devam edip ara vermeden yüksek getiri elde edebilirsiniz.

Ordu Solucan Gübresi İmalatı

            İklim şartlarından dolayı üretim olanakları sınırlı şehirlerimizden biri olan Ordu solucan çadırı uygulamalarıyla haftalık binlerce lira gelir elde ettiren solucan gübresi üreticiliği için elverişli bir konuma yerleşebilir. En iyi çadır imalatçısı Ekin Çadır olarak çalışmalarınızın heba olmaması için çaba gösteriyor, en iyi ve dayanıklı çadırları üretip hizmetinize sunuyoruz. Piyasasında uzman çalışanlarımızla her çeşit kalite ve ebatta, her türlü iklim koşullarına karşı dirençli ve bütçe dostu çadırları üretiyoruz. 

Biz Kuralım Siz Kazanın

            Devlet destekli solucan gübresi üreticiliği yapmak artık çok kolay. Hükümet tarafından sağlanan desteklerde Ekin Çadır firması olarak danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Yani solucan gübresi üretim tesisinizin kurulumunun her aşamasında zorlukları biz üsleniyoruz.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com