Akdeniz bölgesine yakınlığı ile hem Akdeniz iklimini hissetmekte hem de İç Anadolu bölgesinde bulunmasıyla sert hava şartlarını yaşamakta olan Niğde şehri, tarım ve hayvancılık konusunda gelişmiş illerden biridir. Ancak hem yaz hem de kış aylarında yaşanan farklı hava koşulları, toprağın veriminin belirli bir seviyeye düşmesine neden olmaktadır. Bu da istenilen ürünün arzu edilen miktarda yetiştirilmesine engel olur. Bu yüzden tarımla uğraşanlar bazı çözümler üretmeye çalışmaktadırlar. Bulunan bu çözümlerden biri de solucan gübresi kullanımıdır. Özellikle her geçen gün artış gösteren ve toprağa daha doğal bir verimlilik katma şansı veren kırmızı Kaliforniya solucan gübresi, aynı zamanda üreticiler adına da özel bir kapıyı aralamış durumdadır. Bu kapıdan içeriye girmenize olanak tanıyacak kaliteli solucan çadırlarını, firmamız bünyesinde elde edebilir ve bu solucan gübresini güvenle üretebilirsiniz.
 
Niğde için solucan çadırları
 
            Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimize ayrı bir güven sağlıyor, bütün farklı hava koşullarına ve rüzgara karşı önlem alan çadırlarımız ile rahatça solucan üretimi imkanı veriyoruz. Şimdi yepyeni bir iş kolu olarak özel bir imkan tanıyan bu sektör sayesinde, firmamızdan elde edebileceğiniz niğde solucan çadırı çeşitleriyle güzel bir kazanç fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca firma çatısı altında bu çadırlar içerisinde kullanılacak olan tüm ekipmanları da tam donanımlı şekilde üretiyor, güven içerisinde bulunduğunuz adrese getiriyoruz. Son dönemlerde girişimcilerin ilgisini çeken ve yüksek bir kazanç kapısı aralayan solucan gübresi üretimi, Türkiye’nin bütün farklı şehirlerinde yoğun olarak talep görmektedir.
 
Profesyonel bir hizmet
 
            Hem toprağa hem de bitkilere sağlam bir direnç katan solucan gübresi, üstelik bunu tamamen doğal yollardan gerçekleştirmektedir. Beslenmesi ve yetiştirilmesi oldukça basit bir şekilde sağlanabilen kırmızı Kaliforniya solucan gübresini, firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz sağlam iskelet yapısına sahip çadırlarla üretebilirsiniz. Bu konuda özel izolasyon sistemleri bulunan çadırlarımız, geniş bir iç hacme sahiptir ve düzenli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede solucanlarınızın durumlarını sürekli olarak kontrol edebilir, üretimin nasıl gittiğini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Üstelik devletin sağladığı teşviki de elde edebileceğiniz bu çadırlar sayesinde alarak çok düşük maliyetlerle kendi işinizi kurma şansını elde edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com