Yut genelinde son dönemlerde imalatı artış gösteren solucan gübresi, giderek daha fazla talep görüyor ve üretimi için daha fazla yatırım yapılıyor. Gerekli şartların sağlanması şartıyla üretimi çok kolay ve zahmetsiz olan solucan gübresi yüksek getirisiyle de yatırımcıların iştahını kabartıyor. Yüksek verimlilik oranına sahip olan solucan gübresi doğal imkânlarla çiftçilik yapmak isteyenlerin gözdesi olmuştur. 

En Verimli Doğal Gübre: Solucan Gübresi

            Solucanlardan elde edilen bu gübre yapılan deneysel çalışmalarla da kanıtlanmış en kaliteli doğal gübredir. Bu yüzden çok rağbet görmekte ve imalatı da büyük kar getirmektedir. Birçok yatırımcı solucanlardan gübre üretmek için pek bilgi sahibi olmadan üretim yapmaya çalışsa da yeteri kadar ürün elde edememekte ve hatta sahip oldukları solucan nesillerini tamamen kaybedebilmektedirler. Yaşayabilmek için bazı önemli şartlara ihtiyacı olan solucanlar yeteri özen gösterilmediğinde sağlıklı bir şekilde çoğalamamakta, bu yüzden de yeterli gübre imal etme imkânı oluşmamaktadır. 

Sağlıklı Ortamların Sağlanması Gübre Üretiminde Artış Sağlar

            Solucanların hiçbir gölgeleyici unsur olmaksızın güneş altında kalması onlar için en zararlı faktörlerin başında gelir. Kapalı, ısı ve nem dengesi sağlanmış ortamlar en ideal yerlerdir. Çoğunlukla montaj hızı yönünden en avantajlı kapalı ortam olan çadır sitemleri son dönemlerde büyük ilgi görmektedir. Ekin Çadır firması olarak ürettiğimiz çadırlarla solucan gübresi imalatında en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Solucan çadırlarımız nem tutucu ve ısı koruyucu yapısı sayesinde solucanların yaşayabileceği en uygun yeri sağlamanıza yardımcı olur. Onların çoğalıp üremesiyle imalatınıza kesintiye uğramadan devam edebilir aralıksız bir biçimde yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Solucan Gübresi Üretiminde Malatya İklimi

            Hava şartları sebebiyle yatırım olanakları sınırlı kentlerimizden biri olan Malatya solucan çadırı sayesinde yıllık yüz binlerce TL gelir kazandıran solucan gübresi imalatı için uygun bir yer haline gelebilir. En kalite çadır üreticisi Ekin Çadır olarak emeklerinizin boşa gitmemesi için çaba harcıyor, en sağlam ve uzun ömürlü çadırları sizler için imal ediyoruz. Sektöründe uzman kadromuzla her türlü kalite ve boyutta, her türlü hava şartına karşı dayanıklı, uygun fiyatlı ve uzun ömürlü çadırları yapıyoruz. 

Zorlukları Biz Üstlenelim

            Solucan gübresi imalatı yapmanızı sağlayacak birçok hükümet desteği de vardır. Ekin Çadır firması olarak bu desteklemelerden yararlanabilmeniz adına danışmanlık imkânı da sunmaktayız.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com