Kırmızı California solucanlarının gübresi ile daha sağlıklı bir tarımsal üretimde bulunmak mümkün. Çağımızda bu konunun önemi sürekli vurgulanırken, elde edilen gübreler oldukça yüksek değerler üzerinden alıcı buluyor. Dolayısıyla birçok kişi solucan gübresi üretiminin detayları hakkında araştırmalar yaparak, bu yeni iş alanına adım atmak istiyor. Firmamız, sizlere bu konu hakkında danışmanlıkta bulunarak, solucan temini ve çadır kurulumu hizmetlerini sunmaktadır.

 Solucan Gübresi Neden Karlı Bir İş?

             Solucan yetiştiriciliği ile gübre üretiminde bulunmak isteyen kimseler, bunun için yüksek maliyetler ayırmak durumunda değil. Solucanlar gayet makul fiyatlardan satın alınabiliyor. Sahip olunan solucanlar, uygun koşullarda bakıldığında kısa bir süre içerisinde üreyerek, çoğalabiliyorlar. Yani belli bir miktarda alınan solucanların, bir süre sonra iki hatta üç katı bir sayıya ulaşması, çok zor değil. Üstelik solucanların bakılması için en uygun ortamı sağlayan çadırlar da hayli uygun fiyatlara sahip. Bu çadırlar bir kez kurulduğunda herhangi bir bozulmaya uğramadan, sürekli kullanılabiliyor. Solucan gübresi işine girenlerin, ürettikleri gübreleri satabilmeleri için ciddi bir pazar var. Alıcılarının hayli fazla olduğu gübreler, ülkemizden yurt dışına dahi ihraç edilmektedir. Tüm bu nedenlerle solucan gübresi işi karlı bir yatırımdır.

 Solucanlar Hangi Çadırlarda Daha Verimli Olabilir?

             Firmamızın sizlere verdiği hizmetlerden biri olan kırşehir solucan çadırı kurulumunda, bu canlıların en yüksek verimi sağlamaları için bazı hususlara dikkat edilmektedir. Öncelikle bu çadırlarda yalıtım, en önemli unsurdur. Kullanılan çadır malzemelerinin ve brandaların dışarıdan gelecek soğuğu, rüzgarı, yağmur ve karı kesinlikle içeriye sızdırmaması gerekir. Firmamızın kendi üretimi olan bu malzemeler, gereken standartlara sahip olan ürünlerdir. Bu konuda uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle hazırladığımız bu ekipmanlar, solucan gübresi üretimi için gereken en ideal çadırların kurulumunu sağlamaktadır. 

             Çadırların yalıtımı kadar havalandırılması da çok önemlidir. İçeride dengeli oranda nem bulunması ve sürekli olarak dışarıdan içeriye temiz hava akışının sağlanması da çadırların bazı özellikleriyle sağlanabilir. Çadır kurulumu hakkında daha detaylı bilgiler için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. Ayrıca konu hakkında sunulan devlet destek kredileri için, sizleri en doğru bilgilerle gereken kuruluşlara yönlendirmekteyiz. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com