Çadır kurulum hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, gerekli bütün malzemeleri ve işçilik seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Çadırlarımız sıradan olmayan ve normal betonarme bir tesis gibi sağlam olan profesyonel tasarımlardır. Günümüzün en önemli konularından biri olan profesyonel çadır ve tasarım seçenekleri, solucanlara özel tesis kurulumu düşünenler için iyi bir fırsattır. Kırıkkale solucan çadırı tesisleri ile bu sektörde söz sahibi olabilirsiniz. Ülkemizin en uzak noktasına çadır hizmeti götüren şirketimiz, profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Sertifikalı hizmet veren kuruluşumuz, bu konuda gerekli olan bütün olanaklara sahipti.

Müşteri Hizmetlerimizi Arayın

            Solucanlara özel tesis kurulumu ile gübre üretmeye karar verdiyseniz bizi arayın. Nakliye, imalat, montaj, iş danışmanlığı ve diğer malzemelerin temini gibi bütün konuları toptan yapıyoruz. Ayrı ayrı firmalarla uğraşmaya gerek kalmadan bizi aramanız yeterlidir. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden firmamızla, istediğiniz çözüm yöntemlerini kapınıza getiriyoruz. Derme çatma çadırlarla işe başlamak, iş zevkinizi ortadan kaldıracaktır. Fırtına ve rüzgarda sürekli dağılan bu derme çatma çadırlar, kısa zamanda işi bırakmanıza neden olacaktır. Çadırlarımız bu derme çatma çadırlarla karıştırılmamalıdır. İskeleti metal olan bu tasarımlarımız rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz etkenlere dayanıklı olacak şekilde tasarlanmaktadır. Betonarme binalar kadar sağlam olan ve yıllarca solucan gübresi üretebileceğiniz bu tesisler, kazanç kapınız haline gelecektir. 

Vergi Levhası ve Ruhsat Konusunda Bizi Arayabilirsiniz

            Teşvik, vergi levhası ve benzeri bütün resmi işlemler için bizimle istişare edebilirsiniz. Bir bilenle istişare etmek, başarılı olmanın ilk önemli adımıdır. Bu konuda yılların tecrübesine sahip olan sertifikalı şirketimiz, bu konuda gerekli malzemeleri tedarik etmektedir. Montaj işleminin yanı sıra bu iş için gerekli bütün şartları da bizden öğrenebilirsiniz. Solucanlara özel tasarlanan bu çadır tesisleri, istediğiniz verimi almanızda etkili olacaktır. Bu sektörün olumsuz yönlerini ve dikkat edilmesi gereken yönlerini, yine bu konuda uzman olan personellerimizden öğrenilebilir. Bu konuda gerekli önlemlerin alınması ile birlikte, solucan gübresinde üst sıralara çıkabilirsiniz. Kırmızı Kaliforniya Solucanı, bu sektörün en verimli solucanıdır. Bu solucanın satın alınması ve çoğaltılması gibi konularda da gerekli danışmanlık hizmetini sunuyoruz. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com