Çatılı özelliği ile bina sağlamlığında olan çadırlarımız, pratik, etkili ve ekonomik tesis kategorisinde ilgi gören tasarımlarımızdır. Solucanların yaşam alanına göre tasarlanan çadırlar, bu kategoride değerlendirilmektedir. Sağlam, kullanışlı, su ve sıcaklık geçirmeyen özelliklere sahip çadırlar, uzun yıllar kazanç kapınız olacaktır. Çadırların kurulumu konusunda deneyimli olan elemanlarımız, kurulum işlemini baştan sona gerçekleştirmektedir. Sadece çadırın kurulumu yapılmamaktadır. İç tasarım için gerekli olan kasalar ve diğer malzemeler de tedarik edilmektedir. Karaman solucan çadırı kategorisinde, isteğe göre kurulum işlemi gerçekleştiren firmamız, bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. 

Ücretsiz Danışmanlık Yapıyoruz

            Çadır kurulumu işleminin yanı sıra, solucanların yetiştirilmesi, beslenmesi ve uygun ortamının oluşturulması gibi konularda da bize danışabilirsiniz. Gübrenin üretimi, paketlenmesi ve satışı kategorisinde bütün bilgileri bizden alabilirsiniz. Danışmanlık hizmeti ile sektör hakkında istediğiniz bilgileri bir araya getirebiliyoruz. Profesyonel elemanlarla çözüm üreten firmamız, sertifikalı çalışmaktadır. Bu kategoride istediğiniz bütün çözüm yöntemlerini pratik bir şekilde bir araya getiriyoruz. Çadır hizmetinin problemsiz bir şekilde yapılabilmesi için, gerekli bütün malzemeleri üretiyoruz. Malzeme tedariki konusunda sorun yaşamayan şirketimiz, yerinde kurulum işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Pahalı inşaat seçeneklerine nazaran çadır sistemi, kışın sıcak yazın serin özelliklere sahiptir. Dayanıklı, kullanışlı ve oldukça pratik özelliklere sahip çadırlarla, bu kategoride başarılı bir iş hayatına ilk adımı atabilirsiniz. 

Yeni Bir Sektöre Merhaba Deyin

            İşleri kötüye giden ve yeni bir sektöre adım atmak isteyenler, solucan gübresi üretimi konusunda bizden yardım alabilir. Bu gübrenin üretimi, resmi işlemleri, teşvikleri ve benzeri konularda sizi bilgilendiriyoruz. Çadırlı tesis kurulumu, solucanlara özel kasaların tedarik edilmesi, kaç solucan ile başlanması gerektiği, solucanlara özel mamaların tedariki ve üretilen gübrenin satışı gibi konularda size yardımcı oluyoruz. Bu sektörde isim yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken ilk işlem, iyi bir başlangıç yapmanızdır. Merdiven altında yapılan üretim işlemleri saman alevi gibidir. Kısa zamanda sonlanmaktadır. Bu şekilde üretime başlayan girişimciler işi bırakmak zorunda kalmaktadır. Bu sektörde resmi bir şekilde başlayıp, piyasaya açılanlar daha rahat hareket etmektedir. Profesyonel tesis kurulumu ile kısa zamanda üretimi artırabilirsiniz.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com