Isı yalıtım özelliğine sahip olan çadırlarımız, demir iskelet tasarım seçenekleri ile desteklenmektedir. Metal iskelet tasarımı, zemine monte edilmektedir. Zemine monte edilen metal iskelet bölümü, fırtına, rüzgar ve benzeri bir çok etkene karşı dayanıklıdır. Bina gibi sağlam olan bu tasarımlarımız, ısı ve su yalıtımı özelliği ile olumsuz hava koşullarında sorunsuz kullanılabilir özelliklere sahiptir. Isparta solucan çadırı işlemlerinde, imalat, nakliye ve montaj gibi işlemler, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemler yerinde yapılmaktadır. Sıfırdan kurulum işlemleriyle, bu iş için gerekli bütün seçenekler temin edilmektedir. Tercih edilen malzemeler ve metal bölümler, sağlamlık bakımından yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Etkili, pratik ve kullanışlı özelliklere sahip bu çadırlarda, aradığınız üretim kapasitesini yakalayabilirsiniz. 

Firma Kategorisinde Atağa Geçebilirsiniz

            Hizmet kalitesini sürekli güncelleyen elemanlarımız, çadır tesis kurulumunda etkili yöntemleri tercih etmektedir. Arazinin yapısı, ağaçlık bölgelerin özellikleri, toprak kayma riski, sel riski ve benzeri riskler, kurulum işlemlerinde göz önüne alınmaktadır. Çadırlarımız oval ve normal ev çatısı model özelliğine sahiptir. Bu modeller, yağmuru aşağı indirmektedir. Esen rüzgarın çadıra zarar vermemesi için gerekli bütün tasarım seçenekleri uygulanmaktadır. Zemine montajlandığı için çadırların sağlamlığı maksimumdur. Bina kadar sağlam bu çadırlarda, ısıtma sorunu yaşanmamaktadır. Yeni başlayanlar, işini büyütmek isteyenler ve solucanların çoğalması nedeniyle yeni tesise ihtiyacı olanlar, çadır tesislerimizi tercih edebilir. Sektörel anlamda rakiplerinize fark atmak istiyorsanız, yapmanız gereken en önemli işlem bu işin uzmanı olanlarla çalışmaktır. Firmamız, gerekli deneyime sahip ekiplerle çalışmaktadır. 

Bütün Malzemeleri Tedarik Ediyoruz

            Solucan çadırı kategorisinde, sadece çadırlar için gerekli malzemeler tedarik edilmemektedir. Ayrıca çadırın içinde gerekli olan solucan kasaları ve mamaları da tedarik edilmektedir. Devlet teşvikleri, izinler, vergi levhaları ve ruhsat işlemleri gibi konuları elemanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Ticari olan ve basit çadır sistemleri ile karıştırılmaması gereken bu tasarımlarımız, kullanım kategorisinde birinci sınıf özelliklere sahiptir. Profesyonel çadır sistemleri kategorisinde değerlendirilen tasarımlarımız, kullanım özelliği bakımından maksimum güvenlidir. Çadırın metal iskelet kısmı, özeldir. Bu bölüm, çadırın sağlamlığını belirleyen bölümdür. İzolasyon özelliğine sahip çadırlar, yağmurlu havalarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com