Ekin Çadır uzun yıllardır çadır üretimi yapan firmalardan bir tanesidir. Tecrübeli ve uzman kadrosu ile kümes çadırı, mantar çadırı, hayvan çadırı gibi birçok çadır türünün üretimini gerçekleştirmektedir. Her çadır türü kullanılacağı alana göre düşünülerek o şekilde üretim aşamaları değerlendirilmektedir. Ekin Çadır yalnızca üretim aşaması ile değil aynı zamanda çadırların uzman ekipler tarafından kurulması süreci ile de titizlikle ilgilenmektedir. Ülkenin her bölgesine kurulum hizmeti verilmektedir. Buna Hatay solucan çadırı üretimi ve kurulumu da dahildir. Solucan gübresi hakkında bilgi de veren firma, üretici kişilere devlet destekleri hakkında bilgiler de sunmaktadır. 

Solucan Gübresi Nedir?

            Solucan gübresi son 10 yıllık süreçte üretimi yapılan, bitkiler için oldukça faydalı olan bir gübre çeşididir. Tarladaki ürünler solucan çadırı ile daha hızlı büyümekte ve daha kaliteli olmaktadır. Bu sebeple de giderek daha fazla tarım bölgesinde solucan gübresi tercih edilmektedir. Solucan gübresi bitkilere iyi gelmesinin yanı sıra insanlar için de hiçbir negatif özellik barındırmamaktadır. İnsan sağlığı için de en uygun olan gübre çeşitlerinden bir tanesidir. 

            Solucan gübresi üretiminde binlerce solucan kullanılmaktadır. Solucanlar toplu bir şekilde satılarak yine toplu bir şekilde üretim aşamasında kullanılmaktadır. Solucanlar hızlı üreyen canlılar olduğundan solucan gübresi üretimi gerçekleştiren kişiler bir aşamadan sonra solucan satışı da yapabilmektedir. 

Solucan Çadırı Özellikleri 

            Solucan çadırı, solucan gübresi üretimi için en uygun olan yerdir. Solucan gübresi üretiminin her mevsimde gerçekleştirilebilmesi için Ekin Çadır ısı yalıtımı sistemi koymaktadır. Bu hem solucanların üretimdeki faaliyetleri açısından hem de içeriyi hava koşullarından korumak açısından oldukça avantajlıdır. Her çadırda aynı zamanda raflı sistem de bulunmaktadır.

            Bu da içeride yer problemi yaşanmaması açısından oldukça önemlidir. Ekin Çadır, çadırın kurulumunda kullanılan her parçanın üretimini de kendisini yapmaktadır. Bu sebeple son derece kaliteli ve iyi çadırlar elde edilmektedir. Ekin Çadır için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Memnun müşteriler Ekin Çadır için en önemli referanslar olarak görülmektedir. Bu sebeple firma kaliteden kesinlikle ödün vermeden tüm üretimini ve hizmetlerini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. .


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com