Çok önemli ve güzel bir kıyı şeridine sahip olan Giresun, Karadeniz bölgesinin ticaret ve tarım açısından da önemli gelir kaynakları arasında gelmektedir. Özellikle ılımlı havası ve bol yağışı sayesinde tarım oldukça gelişmiştir. Fakat bu durum bazı zamanlar olumsuz etki de ortaya çıkarır. Nitekim bütün bir yıl içerisindeki aşırı yağış istenilenden fazla olduğundan dolayı, üretimin daha az bir seviyede gerçekleşmesine neden olabilmektedir. O yüzden hava şartlarına karşı bitkilerin daha dirençli olması adına solucan gübreleri kullanılmaktadır. Toprağı çok daha verimli hale getiren ve bitkilerin kökleri ile kolayca absorbe ettiği solucan gübresi, farklı mineral ve vitaminler ile faydalı bakteriler sayesinde tüm bitkilerin; arzu edilen organik yapıda ve miktarda üretilmesine fırsat vermektedir. Bu yüzden Giresun şehri adına da solucan gübresi yetiştiriciliği ön plana çıkmış durumdadır.
 
Giresun şehri için solucan çadırları
 
            Hem yaz hem de kış hava şartlarına karşı özel bir yalıtım sistemi altında üretimleri gerçekleştirilmiş giresun solucan çadırı çeşitlerini, firmamız bünyesinde güven içerisinde temin edebilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana solucan çadırları konusunda elde ettiğimiz referanslarla, sizleri ayrı bir Güven sunuyoruz. Özellikle teknolojik sistemler ve üst düzey yöntemlerle hazırladığımız solucan çadırları, tamamen izolasyon bir tasarım altında üretimden geçmektedir. Bu sayede arzu edilen miktarda solucan gübresi yetiştiriciliği sağlanabilir ve başta Giresun olmak üzere, Türkiye’nin bütün farklı bölgeleri ile bu konuda ticaret yapılabilir. Güçlü yalıtım sistemleri, geniş iç hacimli ve istenilen her yere kurulum imkanı sayesinde; solucan gübresi üretimine girebilir ve güzel bir kazanç elde etme şansını yakalayabilirsiniz.
 
Solucan çadırları adına profesyonel bir destek
 
            Firmamız bünyesinde profesyonel bir anlayış ile üretimden geçen solucan çadırları, tam donanımlı şekilde sizlere sunulmaktadır. Üretim hattından başlamak suretiyle ulaşım ve montaj seçenekleri de uzman kadromuz ile yapılmaktadır. Ayrıca eş zamanlı olarak çadırlarda kullanılacak ekipmanlar da üretimden geçmektedir. Bu sayede anahtar teslim sizlere sunduğumuz solucan çadırları içerisinde, istediğiniz miktarda üretim gerçekleştirebilir; devletin sunduğu teşviki de alarak çok uygun maliyetleri altında güzel bir getiri edebilirsiniz. Bu konuda hemen destek almak için bizimle iletişim kurmanız ve ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterlidir.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com