Tesis kurulumu konusunda deneyimli elemanlarımızla çözüm üreten personelimiz, çadır sistemi ile ekonomik çözümleri adresinize getirmektedir. Solucanların ürettiği gübre ile kısa zamana çok kar elde eden birçok girişimci, bu kategorideki profesyonel çadırları tercih etmektedir. Bu işte resmi izinler, gerekli belgeler ve benzeri birçok konu kategorisinde bizden bilgi alabilirsiniz. Hizmet kalitesini her zaman güncelleyen şirketimiz, solucan üretimi konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Çankırı solucan çadırı sektöründe, kaliteli bir çalışma istiyorsanız, bu işte yılların tecrübesine sahip firmamızın çalışmaları tercih edilebilir. 

Komple Montaj İşlemi

            Çadır sistemi için en önemli konulardan biri kuşkusuz metal iskelet kısmıdır. Bunun yanı sıra iç tasarım için gerekli olan solucan kasaları ve diğer seçenekler, firma elemanlarımız tarafından tedarik edilmektedir. Solucan bakımı, beslenmesi, mama tedariki ve gübre üretimi gibi konularda bizden bilgi alabilirsiniz. Sıvı gübre ve katı gübre gibi konularda da bizden bilgi alabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık hizmetiyle, bu işin püf noktalarını sizinle paylaşıyoruz. Bu işte başarılı olmak istiyorsanız, konu hakkında geniş bilgiye sahip olmanız gerekir. 

Çadırlarımız Sıradan Özelliklere Sahip Değildir

            Çadır denildiği zaman ilk akla gelen basit pazar çadırlarıdır. Bizim tasarımlarımız ise basit çadırlardan çok farklı özelliklere sahiptir. Basit çadırlara nazaran çok daha profesyonel olan tasarımlarımız, rüzgar, dolu, yağmur ve kar gibi bütün olumsuz etkilere karşı sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Zemine monte edilen ve bu nedenle bütün olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu tasarımlarımız, bir bina kadar dayanıklıdır.
 
             İzolasyonlu çadır sistemi ile tasarlanan tasarımlarımız, bu sektörde sorunsuz bir şekilde solucan gübresi imal etmek isteyenlerin ilk tercihidir. Sert rüzgarlar ve şiddetli fırtınalar, zemine monte edilmiş çadırlarımıza her hangi bir zarar vermemektedir. Çadırın içinde istenilen hava sıcaklığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Çadırların izolasyon özelliği nedeniyle, bu çadırların içinde hava sıcaklığının kontrolü sorun teşkil etmemektedir. Bu çadır tasarımlarımız, çiftçilik ve peyzajcılık kategorisinde tercih edilmektedir. Özellikle çiftçiler, inşaat işlemlerinin çok yükselmesi nedeniyle, solucan gübresine özel çadır sistemlerine ilgi göstermeye başlamıştır. Sağlam olması, kullanışlı olması ve inşaat binalarını aratmaması, popüler olmasında etkili olmuştur. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com