Bitlis Solucan Çadır Üretimi

            Solucan gübresi üretimi yapacak kişiler, belirli bir alanı kapatarak solucan çadırının kurulumunu gerçekleştirebilir. Çadır, çadırın içine solucan gübresi üretimi için konulacak eşyaları güneş ve yağmurdan korumaktadır. Hızlı bir kurulum ile Bitlis başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlere kurulan solucan çadırlarının kurulumu maliyetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Günümüz şartları göz önüne alındığında bitlis solucan çadırı önemli bir yere sahiptir. Gerekli izin prosedürleri ve lisansları mevcutken üretilen bu çadırlar, kolayca sökülebilmektedir.
 
            Solucan gübresi üretimi için fazlaca tercih edilen solucan çadırı, taşınabilir özelliğe sahiptir. Farklı konumlara uzman ekip tarafından kısa ve hızlı bir zamanda taşınabilir. Uygun ölçülerde arz ve talebe göre üretilen solucan çadırları, farklı tasarımlar ile imalat edilmektedir. Bizzat başında durularak montajı yapılan solucan çadırları, her türlü zemin için uygundur. Güneş, çamur, kar ve rüzgara dayanıklılık gösterir. Alüminyum folyo ile ısı yalıtımı yapılır. Dış yüzey barandası, her türlü hava koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Çadıra tamir gerektiğinde, tamiri kolayca yapılabilmektedir.

Bitlis Solucan Çadırı Avantajları

            Solucan gübresi işinin gelecek vaat etmesi, birçok girişimcinin bu işe yönelmesini sağlamıştır. İyi gelir kaynağı sağlayan solucan gübresi üretimi, hobi olarak da yapılmaktadır. Ülkemizde solucan gübresi üretiminin artması solucan çadırına olan ilginin de artmasına neden olmuştur. Solucan gübresi üretimi için solucan çadırı kullanan kişiler son derece memnun kalmakta ve kısa vadede uzun kazançlar elde etmektedir. Solucan çadırı, uygun koşulları oluşturarak solucanların çabuk üremesini sağlamaktadır.
 
            Solucan gübresi üretimi için alınan solucanların sayısı 50 binse solucan çadırının sağladığı koşullar ile bir yıl içinde bu sayı 1 milyona ulaşmaktadır. Solucanların üremesine ve beslenmesine uygun olarak oluşturulan solucan çadırları genç girişimcilerinin yanı sıra çiftçiler içinde önemli gelir kaynağıdır. Solucanların büyümesini arttıran solucan çadırlarının satış rakamları gün geçtikçe artmaktadır. Yapılan işin kalitesini belirleyen solucan çadırları kötü hava şartlarına karşı solucan gübrelerini korumaktadır. Profesyonel ekip tarafından solucan üretimi hakkında bilgi verilip üretime uygun solucan çadırları kurulmaktadır. Solucan gübrelerinin üretiminde iyi verim alınması kaliteli solucan çadırlarının üretimine bağlıdır.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com