Solucan gübresinin üretimi için özel tasarlanan, yıllarca problemsiz bir şekilde kullanılabilen çadırlarımız, sıradan olmayan sağlam özelliklere sahiptir. Hizmet kalitesini her zaman artırmaya devam eden ve bu kategoride işin uzmanı olan elemanlarla çalışan şirketimiz, bütün olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı çadır kurulum işlemi gerçekleştirmektedir. Kullanım özelliği çok kaliteli olan bu çadırlar, özel iskelet sistemine sahiptir. Sök tak sistemi ile kurulum işlemi gerçekleştirilen çadırlarımız, zemine monte edilmektedir.

            Çadır sistemi, çok kötü hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmaktadır. Geçici olmayan ve kalıcı özelliklere sahip olan bu çadırlar, kullanım kolaylığı sağlayan ürünlerdir. Bayburt solucan çadırı kurulum işlemleri için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Kurulum işlemi için gerekli olan bütün şartları öğrenebilirsiniz. Çadır için gerekli olan sertifikaya sahip şirketimiz, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Çadırlarımız, olumsuz hava koşullarının yanı sıra kış aylarında ve yaz aylarında sıcaklık dengesinin kurulması için gerekli özelliklere sahiptir.

Müşteri Hizmetlerimizi Arayabilirsiniz

            Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu kategoride çözüm yöntemleri geliştiren şirketimizle iş kaliteniz artacaktır. Çadırın içinde gerekli olan kasaların tedariki, mamaların tedariki, solucanların beslenmesi, sıvı gübre oluşturma işlemi ve katı gübre satışı gibi konularda bizden destek alabilirsiniz. Yeni bir iş kurmaya karar veren bütün girişimciler için kısa zamanda tesisi kuruyoruz. Pratik, dayanıklı, kullanışlı ve kullanım alanı oldukça geniş olan bu çadırlar, profesyonel tasarım özelliğine sahip seçeneklerdir.

Çadır Sisteminde Yeni Nesil Çözüm

            Yağmur, kar ve nem yalıtım özelliğine sahip bu çadırlarımız, ambar, ahır ve benzeri kategorilerde de tercih edilmektedir. Güneş olumsuz etkisine karşı dayanıklı olması nedeniyle yıllarca kullanılan çadırlarımız, kullanım kalitesi bakımından binalardan farkı yoktur. Solucanların yaşam alanının oluşturulmasında bu çadırlar gerekli özelliklere sahiptir. Üretimi artıran ve kısa zamanda sektörel kategoride başarıya ulaşmanızı sağlayacak olan çadır sistemlerimiz, isteğe göre tasarlanabilmektedir. Çadırlarımız, sağlıklı kullanım için gerekli bütün özelliklere sahiptir. Solucanların yaşam alanının oluşturulması, gübre üretiminin sorunsuz bir şekilde yapılması ve bu gübrenin satışı, çalışma prensibimizi meydana getirmektedir. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden ve bu konuda gerekli bütün techizata sahip olan kuruluşumuz, bu konuda her zaman yanınızdadır. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com