Tarım dünyasında etkili özellikleriyle tercih edilen ve pratik üretim özellikleriyle yeni girişimcilerin hedefi haline gelen solucanlara özel gübre üretimi, kazançlı işlerden biridir. Bu işe başlamak isteyenler için, nasıl yapılacağı merak konusudur. Bu işe sıfırdan başlamak, birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Merdiven altı dediğimiz yöntemlerle başlayanlar, kısa zamanda bırakıyor. Profesyonel bir başlangıçla işe başlayanlar ise, sektörde isim yapıyor. Batman solucan çadırı ile, bu sektöre adım atacak bütün girişimcilerin yanındayız. Bu konuda gerekli bütün malzemeler, çadırlar ve gereçler, adresinize ulaştırılmaktadır. Hizmet kalitesini artıran şirketimiz, arazinin yapısal özelliklerini de kontrol etmektedir. Sel, toprak kayması ve benzeri tehlikelerin oluşumu da dikkatle incelenmektedir. Zemin yapısı, eğim yapısı ve iklimsel özellikler, çadır kurulumunda dikkat edilen seçenekler içerisinde yer almaktadır. 

Bizimle İlk Adımı Atın

            Bu iş için özel olarak tasarladığımız çadır hizmetlerimiz, solucanların ihtiyaç duyduğu ortamı sorunsuz bir şekilde oluşturmaktadır. Sertifikalı çalışan ve bu konuda uzman olan elemanlarla kurulum işlemini gerçekleştiren şirketimiz, istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini kapınıza getirmektedir. Çadır kurulum işlemlerinin yanı sıra, çadır içinde gerekli olan solucan sandıkları ve solucan maması gibi konularda da çözüm üretiyoruz. Profesyonel ekiplerle çözüm üreten şirketimiz, devlet desteği, vergi, ruhsat ve benzeri birçok konuda yardımcı olmaktadır. Sıfırdan bu işe başlayanlar veya merdiven altından çıkıp bu işi profesyonel bir şekilde yapmak isteyenler, bizi arayabilir. Bu işe bizimle başladığınız zaman, birçok sorunu önceden çözmüş olacaksınız. Bu sektörde meydana gelen birçok problem, elemanlarımız tarafından çözümlenmektedir. 

Tasarımlarımız Hava Koşullarına Karşı Oldukça Dayanıklıdır

            Şiddetli rüzgar, şiddetli yağmur ve kar fırtınaları, çadır tasarımlarımıza her hangi bir zarar vermemektedir. Basit çadır sistemleriyle karıştırılmamalıdır. Profesyonel özelliklere sahip çadır sistemlerimiz, zemine monte edilmektedir. İskelet kısmı da özel olarak tasarlanmaktadır. Montajlama işlemlerinde profesyonel klips yöntemleri kullanılmaktadır. Her türlü hava koşullarına karşı bir bina kadar dayanıklı olan iskelet kısmı, izolasyon özelliğine sahip çadırlarla örtülmektedir. Soğuk ve sıcak havanın etkisini içeri almayan bu çadırlar, kullanım özelliği pratiktir. Zemine monte edildiği için ve çadırlar özel klips yöntemi ile monte edildiği için, fırtınalara karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com