Yeni bir iş kolu olan solucan gübresi üretimi, sağladığı katma değer ile birçok girişimcinin gözdesi bir iş haline gelmiştir. Bu işin esası solucan beklemektir. Yani beslediğiniz solucanlar yaşadığı toprak tümseğini organik gübre haline getirmektedir. Hazırlanan tümseklerin içindeki solucanlar yemek ve sebze artıkları ile beklenmektedir. Bunları yiyen solucanlar toprağı verimli ve kaliteli bir toprak haline getirirler. Basit anlatımıyla bu sistem üzerine kurulu solucan gübresi üretimi için gerekli şartları sağlayacak mekanlar kurulması gerekmektedir.
 
Farklı Konulara Göre Özel Çadır Üretimimiz

            Firmamız büyükbaş hayvancılık, kümes hayvanları, istiridye mantarı ve solunca gübresi üretimi yapmak isteyen girişimcilere endüstriyel çadır üretmektedir. Büyükbaş hayvanların sağlıklı bir şekilde beslenebilmesi ve uygun koşullarda korunabilmesini sağlayan çadırlarımız bulunmaktadır. Yine kümes hayvanlarını beslemek isteyenler için uygun ebatlarda ve koruyucu özelliklerde imalatlarımız vardır. Solunca gübresi çadırları da kendine özgü özelliklerde Ankara Ostim’de bulunan firmamızda üretilir. Çadırlarımız sağlam düş yüzeyi ve ısı yalıtımlı iç dokuması ile her mevsimde istenen ısıyı korur. İzmir, Muğla ve aydın solucan çadırı konusunda hizmet verdiğimiz illerimizin başında yer almakta ise de, Türkiye’nin her iline teslimatımız bulunmaktadır. . 
 
Üretimini Artırarak Kazancınızı Artırın

            Solucan gübresi üretimi için gerekli alanın çadır içinde oluşturulması önemlidir. Çünkü zamanı geldiğinden solucanların bulunduğu toprak yığınından başka bir yığına taşınmaları gerekir. Dolayısıyla sürekli üretim için toprak yığınlarının birden fazla olması ve aralarında yeterli boş alanların oluşturulması gerekir. Gübre olarak alınan yığınların ayrılarak elenmesi ve paketlenmesi gibi ayrı alanların da çadır içinde planlanması gerekir.
 
Üretim ve Yetiştiricilik Çadırlarında Doğru Planlama

            Hangi üretimi yaparsanız yapın, bir çadır altında yapılacak işlerin alan ve mekan olarak doğru bir şekilde planlanması gereklidir. Firmamızın teknik ekibi, her iş için düşünülen çadırın istenen üretim için gerekli özellikleri taşıması için projelendirme çalışması yapmaktadır. Kaç hayvanın çadırda barınacağı, ne kadar alanda mantar yetiştirileceği veya kaç ton solunca gübresi üretiminin yapılacağı gibi konular teknik bilgi ve tecrübe istemektedir. Dolayısıyla sıradan bir çadır ile yapılacak işler değildir.
 
            Endüstriyel çadırlarımız bu proje çalışmaları sonunda imal edilmektedir. İmalatı tamamlanan her çadır yerinde montaj ekibimiz tarafından kurulmaktadır. Tüm çadır malzeme ve ekipmanı kendi üretimimiz olup, diğer üretim ekipmanları için müşterilerimize destek vermekteyiz.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com