Tesis kurulumu çok maliyetli bir iştir. Mühendisi, inşaat malzemesi, yapımı ve ruhsatı çok para ister. Bu nedenle birçok girişimci bu maliyet nedeniyle tesis kuramamaktadır. Çiftçiler ve diğer girişimciler, mantar yetiştirme, seracılık ve solucan gübresi üretimi gibi sektörler için çadır sistemini tercih etmektedir. Normal bir tesis kadar sağlam olan bu profesyonel çadırlar, sıradan değildir. Yıllarca kullanılabilen bu çadırlar, tesis kategorisinde istenilen özelliklere sahiptir. Aksaray solucan çadırı kurulum işlemlerinde gerekli bütün malzemeler ve işçilik, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Türkiye’nin en ücra köşesine hizmet götüren kuruluşumuz, bütün girişimciler için en iyi tesis hizmetini sunmaktadır. 

Fırtınaya Dayanıklı mı?

            En çok merak edilen konulardan biri çadırların dayanıklılığıdır. Pazar çadırı veya kamp çadırı gibi basit olmayan bu tasarımlarımız, zemine monte edilebilen özelliklere sahiptir. Rüzgarın ve fırtınanın etkisine karşı çok dayanıklı olması nedeniyle, problemsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Çadır sistemi için gerekli olan bütün iskelet sistemi, firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Çadır kurulumu, çadırların içindeki malzemelerin tedarik edilmesi, solucan kasalarının temini ve solucan gübresinin üretimi gibi birçok konuda firma elemanlarımız çözüm üretmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Bina sağlamlığına sahip olan çadırlarımızla hemen üretime başlayabilirsiniz.

Kötü Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı Özellikler Bir Arada

            Depo, ambar, ahır ve üretim tesisi kategorisinde tercih edilen bu çadırlarda, kalite üst seviyededir. Fırtına, kar, yağmur, dolu ve benzeri birçok probleme karşı dayanıklıdır. Geçici olmayan ve yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu çadırlarla, büyük karlar elde edebilirsiniz. Ekonomik olması ve sağlam olması, bu çadırlara olan ilgiyi artırmıştır. Günümüzde inşaat masrafının çok fazla olması, alternatifleri gündeme getirmiştir. Bu alternatiflerden biri de çadır tesislerdir. Profesyonel işçilik, sağlam malzeme ve yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu çadırlar, ekonomik özelliğe sahip tasarımlardır. Tesis kurulumu ile pratik çözüm yöntemlerini tercih eden ve bu konu gerekli bütün çözüm yöntemlerini adresine taşıyan firmamız, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Hizmet kalitesi ile tanışmak istiyorsanız, firmamızdan çadırlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com