Günümüz gübre dünyasının en önemli seçeneklerinden biri haline gelen ve diğer seçeneklere göre oldukça kolay olan solucan gübresi, çadır tesislerde üretilmektedir. Firmamız, bu işe başlayanlar için ilk önemli adımı atmaktadır. Adıyaman solucan çadırı işlemleri için gerekli bütün malzemeyi tedarik edebilen firmamız, Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Profesyonel çadır tesisi kurulum işlemleri ve çadır içindeki malzemenin tedariki, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Çadırınız Bizden

Yeni bir iş ve yeni bir gelir kaynağı için ilk önemli adım çadır kurulumudur. Çadır kurulumu için tam teşkilat çözüm üreten şirketimiz, sıfırdan sizin için tesis kurmaktadır. Tesis kurulumunda, öncelikle metal iskelet sistemi kurulmaktadır. Metal iskelet sisteminin kurulumunda, tesis zemine monte edilmektedir. Zemine monte edilen metal iskeletler, şiddetli rüzgara karşı dayanıklıdır. Metal iskeletin üzerine izolasyon özelliğine sahip çadır çekilmektedir. Yağmur, kar ve benzeri olumsuz etkilere karşı dayanıklı bu çadırlar, birinci sınıf kullanım özelliğine sahiptir. Sıradan olmayan ve profesyonel kullanım özelliğine sahip olan çadırlarımız, ekonomik üretim tesisi kategorisinde değerlendirilmektedir. Bina şeklinde olan tesislerin çok pahalı olması, özellikle tarım alanında çadır sisteminin tercih edilmesinde etkili olmuştur. Bu çadır sisteminin bina şeklindeki tesisleri aramayacak kalitede olması da bu sektörün gelişmesinde etkili olmuştur.

 Pratik Çözüm Adresiniz

Solucan işine başlayanlar için hızlı ve etkili çadır kurulum işlemi gerçekleştiren kuruluşumuz, diğer malzemelerin temini konusunda da yardımcı olmaktadır. Resmi işlemler, çadır içinde gerekli diğer malzemenin temini, pazarlama ve diğer konularda bizden bilgi edinebilirsiniz. Çadır kurulum işlemlerinde gerekli olan bütün malzemeleri adresinize taşıyan ve kısa zamanda kurulum işlemini gerçekleştiren firmamız, güncel hizmet anlayışı ile çözüm üretmeye devam etmektedir. Bu iş için küçük bir arsa yeterlidir. Küçük bir arsada istediğiniz büyüklükte solucan gübresi üretim işlemi yapılabilmektedir. Bize kurulum yapılacak arsayı göstermeniz yeterlidir. Vergi, ruhsat ve benzeri konuların yanı sıra solucan maması, sandıkları, bakımı ve gübresinin satımı gibi konularda da bize danışabilirsiniz. Hizmet kalitesini her zaman için güncellemeye devam eden çadır şirketimiz, çadır kurulumunu kısa zamanda bitirmektedir. Firmamız, çadır kurulumu ve çadır malzemesi üretimi konusunda hizmet vermektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com