Tarım dünyasında, verimin artmasını sağlayan solucan gübreleri, çadır tesislerinde üretilmektedir. İnşaat malzemeleri, inşaat işçiliği ve arsa fiyatları, günümüz şartlarında çok pahalı hale gelmiştir. Çadır tesislerin sağlam ve ekonomik olması, bu kategoride hizmet verenler için çözüm haline gelmiştir. 

Malzeme Üretimi ve Kurulum

            Sıradan pazar veya kamp çadırlarından çok farklı olan bu çalışmalarımız, profesyonel özelliklere sahiptir. Hizmet kalitesini sürekli olarak artırmaya devam eden firmamız, gösterdiğiniz adreste kurulum işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firmamız, fırtınalara karşı dayanıklı çadır sistemi kurmaktadır. İç mekan için gerekli malzemeleri temin eden şirketimiz, kurulum işlemini söz verilen zamanda bitirmektedir. Çatı sistemi, suyu aşağı indirecek şekildedir. Evlerin çatı tasarımı ile birebir uyumlu olan tasarımlar, neme karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Kış aylarında soğuk havayı içeri almayan bu çadırlar, yaz aylarında da sıcak havanın olumsuz etkisini içeri almamaktadır. Adana solucan çadırı tasarımlarımız, bütün olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Kaliteli kullanım özelliğine sahip bu çadırlar, sizin için kazanç kapısı haline gelecektir. 

Çadır Sistemimiz Özeldir

            Zemine monte edilen ve özel bir sistemle kurulan bu çadırlar, dayanıklı iskelet sistemine sahip ürünlerdir. Paslanmaz özelliklere sahip metal kısmı, rüzgarın şiddetine karşı dayanıklıdır. Rüzgarın ve yağmurun etkisini minimuma indiren tasarım özellikleri, kullanımı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Solucanların ihtiyacı olan hava koşullarını bu çadırlarda oluşturabilirsiniz. Günümüz şartlarında bu çadırlar, üretim tesisi kategorisinde en çok tercih edilen seçenekler haline gelmiştir. Tesis kurulumunda yeni nesil çözüm olan pratik çadırlarımız, inşaat sektöründeki maliyet artışı nedeniyle popüler hale gelmiştir. 

Bu İşi Profesyonel Bir Şekilde Yapın

            Merdiven altı olarak tabir edilen üretim seçenekleri, başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Bu nedenle profesyonel üretim kategorisi tercih edilmelidir. Piyasada söz sahibi olmak istiyorsanız, profesyonel çadır kurulumu ve resmi işlemler, önemli rol oynamaktadır. Bütün bu konularda bizden bilgi alabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimiz, çadırlar için gerekli bütün malzemeleri tedarik edebilmektedir. Bunun yanı sıra bu malzemeleri yerinde kurulum seçenekleriyle, kısa zamanda çadır haline getirmektedir. Üretim tesisi için bizi aramanız yeterlidir. Adresinize gelip hemen kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz.

 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com