Her Türlü Üretim Sektöründe Yanınızdayız

           Zirai ve ticari amaçla yapılan üretim faaliyetlerinde yaz aylarında ve kış aylarında  tüm hayvansal ve bitkisel faktörlerin yetiştirilmesi için yozgat solucan çadırı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Solucan yetiştiriciliği, mantar üretimi,  kümes hayvanları, küçükbaş ve büyükbaş hayvan üretiminden yılın tüm aylarında daha kolay besi ve üretim yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Tüm izolasyon sistemlerine haiz çadır çeşitlerimizin diğer özelliklerini görmek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak ya da direk hizmetlerimiz bölümünü inceleyerek bilgi alabilirsiniz. 

            Çadır üretimlerimizde iç cephe faktörleri kadar, dış cephe sistemlerimize de önem veriyoruz. Özellikle kar, yağmur ve fırtına gibi doğal unsurlar ile yangın, yıpranma ve kırılma gibi diğer süreçlerde de bizden yardım alabilirsiniz.  Ürünlerimizde montaj sınırlamaması olması da bir başka avantajımız. Böylelikle çadır uygulamalarında gerektiğinde kaldırıp, bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabiliyorsunuz. Her türden zemin üzerine kolayca kurulabilecek çadırlarımızı kullanırken bir sera rahatlığında hareket edebileceksiniz. Giriş çıkış rahatlığı, pencere ve havalandırma detayları, ayarlanabilir yükseklik, dayanıklı tutucu mekanizma, su tahliyesi ve kolay kolay alev almayan yapısıyla son sistem çadırlarımız sayesinde hem içiniz rahat edecek, hem de hayvan ve mahsullerinizi daha elverişli şartlarda yetiştirebileceksiniz. 

Çadır Sistemleri ve Gelişen Ekonomi

            Çadır sistemlerimiz gelişen ve üreten Türkiye için her türlü imkanı ile girişimcilerimizin yanında yer alıyor. Gelişen her üretim sektörü yeni iş sahası ve nakliyecilik işlerini besleyen ticari bir faktördür. Bu bilinçle yılların bize kattığı tecrübeyi en güncel teknolojiler ile sizlerle buluşturuyoruz. Dakikalar içinde kurulup kaldırılan çadır modellerimiz tüm arazi şartlarına uyum sağlayabilen birçok esnek özelliği bünyesinde barındırıyor.
 
             Bitki ve hayvanların yetiştirilmesi için gerekli olan ortam sıcaklığı, havalandırma, bakteriye duyarlılık, küflenme ve koku gibi unsuları absorbe edebilen özelliği ile oldukça nezih ve ferah her türlü üretim faaliyeti için çadırlarımızı tercih edebilirsiniz.  Sitemiz üzerinden size hizmet getirecek en yakın bayi ve iletişim bilgileri, kampanalar, müşteri hizmetleri ve online hizmetler bölümünü inceleyebiliyorsunuz. Ödemeler, ürün teslimatı ve sipariş gibi tüm konularda güvenli alışveriş ve yüzde yüz güler yüzlü müşteri hizmetleri anlayışını destekleyen yaklaşımlarımızdan sizler de memnun kalacaksınız. 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com