Siirt Solucan Çadırıyla Kazanç Sağlama

            Organik gıda tüketimi ve üretimi için organik gübre üretimi gereklidir. Organik güre üretimi olan solucan gübresi içinse tesis şeklinde kullanılabilen solucan çadırı şarttır. Gelecek vaat eden solucan gübresi, toprak için en verimli gübre çeşididir. Hızla verim alınabilen solucan gübresi ihtiyacının karşılanması için siirt solucan çadırı kurulumu yapılmaktadır. Kısa vadede uzun kar imajı sağlayan solucan gübresi, hızlı bir şekilde kazancı ikiye katlamaktadır. Solucan gübresinin üretimi için uygun ortam Ekin Çadır tarafından üretilen solucan çadırlarında sağlanmaktadır.

            Solucan gübresi çadırı ve az sayıda solucan ile kazanç elde etmek mümkündür. Solucan çadırının yanı sıra solucan gübresi işi için gerekli tüm ekipmanlar Ekin Çadır tarafından karşılanmaktadır. Ayda 600 TL’lik bir kazanç elde etmek isteyen birinin 100 bin tane solucana ve ufak boyutta solucan çadırına ihtiyacı vardır. 100 bin solucan, bir yıl içerisinde 800 bin gibi bir sayıya ulaşarak kazancın git gide büyümesini sağlar. Solucan gübresi işini yapmaya karar verenler Ekin Çadır tarafından kurulumu gerçekleştirilen solucan çadırlarından satın almalıdır.

Siirt Solucan Çadırının Genel Özellikleri

            Solucan çadırı, solucan işinde standartları yükseltmektedir. Kendi kendine hızlı bir şekilde büyüyen solucanlar için gerekli olan tek şey izolasyonlu solucan çadırıdır. Solucanların direk güneş ışınlarına maruz kalmayacak bir yere çadır kurulmalıdır. Solucan çadırları için kapalı bir alan tercih edilirken, çadırın içi aşırı sıcak veya aşırı soğuk olmamalıdır. Sandık ve kasa gibi kapların pratik olması sebebi ile çadırın yanında muhafaza edilmesi gerekir. Solucanlar kısaca bir sürede çok fazla çoğalacağı için solucan gübresi işinde kalıcı olmak isteyenler çadırların boyutunu büyük tercih etmelidir.

            Çadırın içinde üretimi yapılan solucanların maması bittikçe verilmelidir. Çadırların ideal sıcaklığı sağlayabilmesi için izolasyonlu olacak şekilde üretilmesine dikkat edilmiştir. Nem oranında az maliyet ile sabit tutmak mümkündür. Özel malzemeler kullanılarak üretilen solucan çadırları zorlu hava şartları ve her türlü hava şartları için uygundur. Ekin çadır tarafından imalatı yapılan solucan çadırlarının montaj ve kurulumu da firma tarafından sağlanmaktadır. Siirt’in yanı sıra Türkiye’nin bütün bölgelerine satış, montaj ve kurulum gerçekleşmektedir.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com