Yeni bir iş sektörü arasında solucan gübre imalatı bulunur. Solucanların gübrelerinin imalatı ve satışı günümüzde büyük önem arz etmektedir. Bitkilerin sağlığı ve doğal gübre üretimi için bu gerekli bir faaliyettir. Bu sektörü yapan öncü firmalar arasında Samsun ili ön sıralardadır. Samsun solucan çadırı kurmuş ve solucanlarının gübrelerinin ayrıştırılması için bir sistem düzenlemiştir. Bu sistemde gübrelerin imalatı ve satışı yapılır. Bunun için profesyonel ekip ile çalışmaktadır. Çadırların yalıtımlı olması ile de ön plana çıkmış ve gübrelerin daha doğal ortamda olması için ellerinden gelen bütün çabayı sergilemişlerdir. Yalıtımlı olması kışın soğuktan korunmak için yapılan bir sistemdir. Aynı zamanda sektörün öncü firmaları arasında yer alırken sektöre yeni atılacak kişilere de bu konuda yardımcı oluyorlar. Devlet desteği için danışmanlık yapan firma çadır kurulumu ve düzeni ile de ilgilenmektedir. 

Sektöre Atılımda Samsun’un Etkisi

            Girişimcilere fırsat veren firma tesislerin kurulumu için büyük yardımda bulunuyor. Çadırların montajını ve projelerin kurulumunu gerçekleştirmeyi üstlenmişlerdir. Yeni bir iş sahibi olmak isteyenlere bir kazanç kapısıdır. Solucan gübre imalatı yapmak toprakların iyileştirilmesi için kullanılır. Gübreler bitkileri daha aktif hale getirerek sağlıklı büyümelerine yardımcı olur ki bu da Samsun için büyük önem arz eder. Çadırlar kurulum için beklerken üretime katkı sağlayacak yeni girişimcilere verilir. Samsun’un profesyonel ekibi sayesinde montajı yapılır ve gerekli bilgiler üretimi yapacak olan kişiye aktarılır. Bu sayede bütün girişimciler üretime katkı sağlar. 

Samsun İle Sektör İlerliyor

            Samsun’un sektöre el atması daha sağlıklı bir ortama sebep olmuştur. Yurt dışı ve yurt içi satışı ile ön plana çıkan firma imalatını genişletmek için her geçen gün çalışmalar yapar. Bununla beraber sektöre atılım yapacak kişilere yardımcı olur. Solucanların gübreleri bütün insanlar için değerlidir. Daha doğal bir yaşam için gerekli olan gübreler doğal ortamlarda olması tüketiciyi ve üreticiyi mutlu eder. Herkesin daha sağlıklı bir ortamda olması için çalışan firma tesislerini kurarken bütün ekipmanlarını kullanır. Yeni bir iş kurmak isteyen kişiler düşünmeden üretime katkı sağlamalı ve Samsun’un verdiği bütün faydalardan yararlanmalıdır. 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com