Yaz aylarının getirdiği sıcaklık sebebiyle oldukça kurak bir dönem geçiren Gaziantep’te, zaman içerisinde toprağın çok fazla kuru kalmasıyla; barındırdığı mineraller önemli miktarda azalmaktadır. Bu minerallerin artması için farklı kimyasal gübreler bazı zamanlar kullanılır. Fakat bu gübreler istenmeyen katkı maddeleri bulundurduğundan dolayı, toprağın veriminin istenilen miktarda artış göstermemesine; hatta düşmesine sebep olmaktadır. İşte bu yüzden son dönemlerde tarımla uğraşanlar için toprağın veriminin artırılması konusunda en önemli etken, solucan gübreleridir. Tamamen doğal mineral ve vitamin deposu olarak dışkısı ile toprağı katkı sağlayan kırmızı Kaliforniya solucanı, Türkiye’de de farklı bölgelerde üretilmeye başlandı. Ancak bu üretim için mutlaka kaliteli bir tasarım altında hazırlanan özel çadır sistemlerinin kullanılması gerekmektedir.
 
Gaziantep adına kaliteli solucan çadırları
 
            Özellikle bünyesindeki mineraller ve bakteriler ile hem toprağın verimli olmasına hem de bitkilerin daha sağlıklı hale gelmesine fırsat tanıyan solucan gübresi, birçok farklı hastalığa karşı da direnç yakalanmasına olanak vermektedir. Bu yüzden yoğun şekilde talep almaya başlayan solucan gübresi adına, şimdi kendi işinizi kurabilir ve firmamız bünyesinde elde edebileceğiniz gaziantep solucan çadırı ile hemen üretime başlayabilirsiniz. Güzel bir getiri imkanı sağlayan bu sektör, Türkiye’nin farklı bölgeleri ile ticaret imkanını da sunmaktadır. Gaziantep’in farklı alanlarında geliştireceğiniz solucan gübresiyle, farklı bölgeleri açılabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz.  Basit bir beslenme şekli bulunan bu solucan türünün yetiştirilmesi oldukça kolaydır. Bunun için sağlam bir iskelet yapısı altında üretimleri gerçekleştirilmiş, özel bir izolasyon sistemine sahip çadırların kullanılması yeterlidir. Tabii bu çadırlarda kullanılacak özel ekipmanların da bulunması gerekir. Bütün bu olanaklar için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.
 
Kaliteli bir üretim için solucan çadırları
 
            Toprağın verimli hale gelmesi ve bitkilerin istenilen miktarda organik olarak yetiştirilmesi adına, üretimi gerçekleştirilecek solucan gübresinin mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Bu konuda tüm uygun ortamın yakalandığı solucan çadırları adına, sizlere profesyonel bir destek sağlamaktan gurur duyarız. İhtiyacınıza bağlı olarak farklı kapasitelere göre özelleştirilmiş çadır sistemlerini, tam donanımlı şekilde ekipmanlarıyla bizden temin edebilirsiniz. Üstelik şimdi devletin sunduğu hibeyi de bu sayede alarak, hemen üretime çok uygun maliyetlerle başlayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com