Solucan gübresinin yüksek verimi ve sebze üreticilerinden yoğun talebi, bu alanda yeni yatırımların ağırlık kazanmasına neden olmuştur. İyi kazanç elde etmek ve sürekli verim alabilmek için solucanlar için iyi bir ortamın hazırlanması önem kazanmaktadır. Daha çok kırmızı solucan türünün ağırlıklı olarak kullanıldığı  gübreler, çabuk alıcı bulma özelliği olan ürünlerdir. Girişimciler ve üreticiler için en ekonomik ticari çadır üretimimizle hizmet veren firmayız. Solucan çadırlarının yanında, besicilik,  mantar yetiştirme gibi farklı amaçlara hizmet veren çadırlarımız da mevcuttur.
 
Solucanlar İçin Uygun Ortamın Gereklidir

            Solucan gübresi üretmek isteyenler ilk olarak kapalı bir alana sahip olmalıdır. Birçok kişi derme çatma naylon çadırlarda veya ahırdan bozla alanlardan bu işi yapmaya çalışsalar da, yüksek verim alamamaktadır. Solucanlar için gerekli ısı ve nemin bir arada bulunması ve korunması gerekmektedir. Bunun en iyi yolu firmamızın da üretimi yapmış olduğu ticari çadırlardır. Karasal iklimin hakim olduğu eskişehir solucan çadırı üretiminde başarılı olmuş illerimiz arasında yer almaktadır. 
 
Ticari Çadırlarımızın Özellikleri

            Çadırlarımız yalıtım özelliği ile ortam sıcaklığını ve nemini belirli seviyede tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda solucan havuzları veya toprak yığınlarının daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Havalandırma pencereleri ile sürekli temiz havanın içeri girmesine olanak tanır. Gübre yığınlarının toplanması ve depolanması için gerekli boş alan sağlar. Özel taleplere göre daha farklı yerleşimler için tamamen özelleştirilebilir. Mevsimsel değişimlere uyumludur, kar ve yağmurdan etkilenmez. Sağlam bir iskelet yapısına sahiptir, zemine iyi bir şekilde oturtularak kurulum yapılır.
 
Çadır İmalatımız

            Çadırlarımız firmamızın özel üretimleridir. Her çadır kendine has özelliklere sahip olup, üretim yapılacak hayvancılık veya mantar üretimi gibi farklı kategorilerin gereksinimlerini karşılar. Ankara’nın en büyük sanayi sitesi Ostim bölgesinde üretim yapmaktayız ve tüm Türkiye’ye göndermekteyiz.  İmalat öncesi amacına uygun çadırlar için projelendirme yaparak uygun boyutta ve uzunlukta olmalarını sağlıyoruz.
 
Kurulum ve Montaj

            İmalatını yapmış olduğumuz çadırlarımızı nakliye araçlarımızda talep edilen yere getirerek kuruyoruz. Montaj ekibimiz firma çalışanlarımızdır ve uzun yıllar bu işi yapan tecrübeli ekipten oluşmaktadır. Çadırların kurumu kolaydır ve kısa zamanda kurularak üretime olanak sağlar. Çadır iskeleti ve diğer ekipmanlar, çadır maliyetine dahildir ve üretimleri de kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Gerektiğinde yedek parça konusunda müşterilerimiz sıkıntı yaşamazlar.
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com