Erzurum, Türkiye’nin özellikle kış aylarını en soğuk geçiren şehirler arasında yer alır. Özellikle yılın bütün çoğunluğunda don yaşanmakta ve bu da tarımı olumsuz etkilemektedir. Aynı zamanda yaz aylarının belirli dönemlerinde yaşanan kuraklık da toprağın tamamen zayıf düşmesine sebep olur. Buna önlem almak içinse günümüzde kırmızı Kaliforniya solucan gübresi kullanılmaya başlandı. Bu solucan türünün dışkısında bulunan farklı mineral ve bakteriler, toprağın çok daha verimli hale gelmesine fırsat sunarken; bitkilerin değişik hastalıklara karşı daha güçlü bir direnç elde etmesine olanak vermektedir. Aynı zamanda hava koşullarına karşı da bitkiler doğal ve yüksek miktarda yetişebilmektedir. Bu yüzden solucan gübresi yetiştiriciliği Erzurum için büyük öneme sahiptir. Profesyonel bir anlayış içerisinde solucan gübresi üretimi gerçekleştirmek isteyenler için, firmamız şimdi kaliteli bir tasarım altında üretimi gerçekleştirilen solucan çadırlarını çok uygun fiyatlarını sunmaktadır.
 
Erzurum için solucan çadırları
 
            Özellikle Erzurum gibi çok soğuk bir şehir adına, eğer solucan gübresi üretimi gerçekleştirmek isteniyorsa mutlaka özel bir yalıtım sistemi bulunan çadır çeşitleri kullanılmalıdır. Bu konuda fabrikamızda titiz bir işçilik ile izolasyon sistemlerinin yerleştirildiği erzurum solucan çadırı çeşitlerini, firmamız bünyesinden temin edebilir; anahtar teslim sunduğumuz bu çadırlarda hemen solucan gübresi üretimine başlayabilirsiniz. İmalat aşamasında başlayan sürecimiz sizlerle beraber montaj kısmına kadar devam etmektedir. Ayrıca daha sonra da 7/24 sizlerle bağlantı da kalıyor ve sorunlarınızı anında çözüm sunuyoruz. İhtiyacınıza bağlı olarak özelleştirilmiş farklı kapasitelerdeki solucan çadırlarını, sağlam bir iskelet yapısı ile hazırladığımızdan dolayı; sert rüzgarlara karşı da büyük bir dayanıklılık göstermektedir.
 
Güven içerisinde solucan gübresi üretimi
 
            Solucan gübresi günümüzde Türkiye’deki farklı şehirler adına, toprağın daha verimli hale gelmesi için büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden tüm hava koşullarını ve diğer etmenlere karşı direnç göstererek rahat bir solucan gübresi üretimi imkanı sağlayacak çadır çeşitlerini, çok uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan gurur duyarız. Ayrıca düzenli iç kurulumu ve geniş hacimli sayesinde, solucanlar yetiştirilirken rahatlıkla beslenebilir ve istenilen verim de solucan gübresi üretiminde yakalanabilir. Üstelik şimdi devletin sunduğu teşvikler bu üretimin daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilmesine olanak vermektedir.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com