Gübre sektörünün bir numaralı seçeneği haline gelen solucan gübresi, profesyonel girişimcilerin tercihi haline gelmiştir. Ülkemizde bu işi profesyonelce yapanlar ciddi karlar elde ediyor. Banyoda, küçük bahçede veya merdiven altında imal edenler, kısa zamanda işi bırakıyor. Bu işe başlayacak olanlar veya işini değiştirecek olanlar, bizden bilgi alabilir. Diyarbakır solucan çadırı ile işe başlamak isteyenler için, profesyonel tasarımlarımızı görebilirsiniz. Arsanın yapısına uygun olarak tasarlanan çadırlarımız, ekonomik özelliği nedeniyle pahalı inşaat tasarımlarına göre daha fazla tercih edilmektedir. 

Öncelikle Yerini Belirlemelisiniz

            Bu iş için küçük bir arsa yeterlidir. Çok maliyetli olan inşaat seçeneklerine nazaran ekonomik olan çadır sistemimiz, ticari özelliğe sahiptir. Zemine monte edilen bu tasarımlarımız, kış aylarında, yağmurlu havalarda ve şiddetli sıcaklarda gerekli korumayı sağlamaktadır. Basit çadırlarla karıştırılmaması gereken tasarımlarımız, profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede kurulmaktadır. Sertifikalı firmamız, bu iş için gerekli malzemeleri de üretmektedir. Solucanlar için gerekli olan kasaların ve mamanın tedariki konusunda da yardımcı oluyoruz. Bunun yanı sıra gübrenin elde edilmesi, paketlenmesi ve satışı gibi konularda da bize danışabilirsiniz. Bu konuda en çok merak edilen konu, gübrenin elde edilmesi ve satışıdır. Bu işten A dan Z ye çözüm üreten elemanlarımız, başarılı sonuç elde etmenizi sağlayacak çözümler tavsiye etmektedir. 

Yeni Nesil Tesis Seçeneği

            Çadır sistemi ile meydana getirilen tesisler, pratik kullanım özelliğine sahip tasarımlardır. Çiftçiler ve girişimciler, bu ekonomik tesis seçeneğini tercih etmektedir. Bina ve prefabrik özelliğe sahip olan tesisler, büyük paralara mal olurken, solucanlara özel olarak hazırlana çadır sistemimiz daha ekonomiktir. Havalandırma, giriş ve çıkış gibi bölümlere sahip çadırlarımız, yıllarca sorunsuz bir şekilde imalat yapma imkanı vermektedir. Bina sağlamlığında tasarlanan bu tasarımlar, profesyonelliği beraberinde getirmektedir. Yağmur, kar, fırtına, dolu ve benzeri olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu tasarımlarımız, birçok sektörde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Garaj, ahır, depo ve üretim tesisi kategorisinde çadır sistemi büyük ilgi görmüştür. Dayanıklı, kullanışlı ve kötü hava koşullarına dayanıklı olması, talebin artmasında birinci derecede etkili olmuştur. Yeni işe başlayanlar ve işi değiştirenler bizimle irtibata geçebilir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com