Değersiz gibi görülen ancak ürettiği gübre ile bir anda şöhret olan solucanlar, gübre sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Bakımı ve beslenmesi çok kolay ve zahmetsiz olan bu küçük canlılar, özel üretim kategorisinde değerlendirilmektedir. Solucanların gelişmesi, beslenmesi ve bakımı gibi birçok konuda bizden bilgi alabilirsiniz. Yetişme ortamı, sandıkların kurulumu, mama ile beslenme gibi konularda bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sıradan Olmayan Profesyonel Tasarımlar

            Tesis kurulumunda dayanıklılık, kullanışlı özellikler ve üretim için gerekli özellikler, en önemli konular içerisinde yer almaktadır. Sıradan olmayan bu çadırlarda, aradığınız bütün özellikler bir arada bulunmaktadır. Rüzgar, fırtına, şiddetli yağmur, dolu ve benzeri birçok olumsuz hava koşulu, çadırlarımızı etkilememektedir. Dolu yağışı, çadırlarımızın yapısına zarar vermemektedir. Bunun yanı sıra kar yağışının oluşturduğu olumsuz etki de çadır tasarımlarımızın yapısına zarar vermemektedir. Yağan karlar çatıya birikse de su aşağı inmemektedir. İzolasyon sorunu olmayan bu çadırlar, çatıları uçuran şiddetli fırtınalara karşı çok dayanıklı özelliklere sahiptir. Çanakkale solucan çadırı kurulumunda gerekli malzemeleri adresinize taşıyoruz. 

Ekiplerimiz Baştan Sona Kurulum İşlemi Gerçekleştiriyor

            Bu sektör için gerekli bütün malzemeleri bulunduran firmamız, kurulum işlemini de kısa sürede gerçekleştirmektedir. Dış tasarımın yanı sıra iç tasarımı hazırlayan ekiplerimiz, bu işlemi yerinde yapmaktadır. Birkaç günde tesisi teslim eden firmamız, ekonomik olmanın yanı sıra pratik özelliklere sahip solucan çadırında uzmandır. Profesyonelliği çalışma prensibi haline getiren ve çalışmalarında garanti verebilen sertifikalı firmamız, devlet desteği, resmi işlemler ve ruhsat gibi konularda yardımcı olmaktadır. Bu konuda özel veya resmi teşvikler konusunda da bizden bilgi alabilirsiniz. Ruhsat ve vergi gibi konularda da elemanlarımız sizi bilgilendirecektir. 

Ekonomide Yeni Sektör

            Yeni bir işim olsun, diyenler için solucan gübresi tercih sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor. Bunun nedeni bu hayvanların masrafı çok az olacak şekilde gübre üretmesidir. Gübresinin de çok değerli olması, solucan gübresi üretimi işini cazip hale getiriyor. Firmamız, bu yeni gübre sektörü ile kısa zamanda başarı elde edebilmektedir. Solucan gübresi, sıvı ve katı olarak üretilmektedir. Çadır kurulumunda uzman olan elemanlarımız, sektörde iddialı olmak isteyenler için çadır kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com