Bursa Solucan Çadırı Kurma

            Solucan işi kurarak para kazanmak isteyen genç girişimciler, çadır kurma ihtiyacı hissetmektedir. Büyütülebilen bu çadırlar, tek parça şeklinde üretilmektedir. Büyültülebildiği gibi de küçültülme özelliğine sahiptir. Çadırın üretiminde kullanılacak malzeme bursa solucan çadırı fiyatının belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Girişimcilerin istediği ölçülerde üretim gerçekleşmektedir. Solucan gübresi üretimi ile solucan işine girecek kişiler bir çadıra ve çadırın içinde bazı ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır.
 
             Devlet solucan gübresi üretmek isteyen kişilere ciddi maddi destek vermektedir. Profesyonel şekilde üretilen çadırlar, uzman ekip tarafından istenen bölgeye kurulmaktadır. Gerekli olan tüm sertifikalara sahip olan çadırlar, ticaret amacı ile satılmaktadır. Soğuk geçen kış mevsiminde solucan gübrelerine zarar gelmemesi için çadır ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Solucan gübresi üretmek isteyen her girişimci muhakkak bir solucan çadırına sahip olmalıdır. Türkiye’nin birçok şehri olduğu gibi Bursa’da solucan gübresi üretimi için yeterli bir şehirdir. Solucan gübre üretiminde bulunan kişiler fazla kazanç elde edebilmektedir. 1 sene gibi kısa bir sürede doğru üreme şartları yerine getirilirse solucan sayısı 16 kat artmaktadır.

Bursa Solucan Çadırı Özellikleri

            Az sayıdaki solucan gübresi ile başlanan solucan işi kısa zamanda büyüme göstermektedir. Ekonomik model solucan çadırı modelinin yanında makaslı model çadırı da yaygın bir şekilde üretilmektedir. Çadırın içi ve dışı galvaniz ile kaplanmıştır. Tarım Bakanlığı izni ile üretilen solucan çadırlarının hepsi ısı yalıtımlıdır. Uzman kişiler tarafından yapılan yalıtım, solucan gübrelerine de zarar gelmesini önlemektedir. Çadırın kapılarında bile ısı yalıtım vardır. Çadır, bakteri barındırmadığı gibi dıştan yıkanabilmektedir.
 
            Ateş gibi sıcaklıklarda herhangi bir zarar görmemektedir. Kolayca taşınabildiği için istenildiği zaman yer değiştirilebilmektedir. Yağmur ve güneş gibi etkenlerden korunmasını sağlayacak malzemelerden üretilmiştir. Kurulumu hızlı olduğu kadar da maliyetsizdir. İhtiyaçlar göz önüne alınarak üretilen solucan çadırları, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Solucan çadırları başta Bursa olmak üzere ülkenin dört bir yanı için üretilmekte ve kurulumu gerçekleşmektedir. Düz bir zemin olduğu takdirde kurulumu kolayca yapılabilmektedir. Çamur, rüzgar, kar gibi doğal afetlere dayanıklılık göstermektedir. Az yer kaplamasından dolayı küçük alanlara bile kurulabilmektedir.


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com