Küçük ve hareketli özelliği ile gübre dünyasının yeni yıldızı haline gelen solucanlar, girişimcilerin yeni hedefi haline geldi. Bu kategoride kırmızı kaliforniya solucanları en popüler seçenek haline geldi. Kaliforniya solucanları ile gübre işine başlayanlar için, yıllarca kullanılabilecek çadır sistemini kuruyoruz. Bu tasarımlarımız genel anlamda çok dayanıklı ve çok kullanışlıdır. Çadır sistemi izolasyon özelliğine sahiptir. Yağmur, kar ve fırtına gibi birçok probleme karşı oldukça dayanıklı olan bu çadırlarla iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Burdur solucan çadırı seçeneklerimiz de aynı kalitededir. Bu çadırlarla, Burdur sektöründe etkili bir başlangıç yapabilirsiniz. 

İşin Uzmanı İle İşe Başlayın

            Yıllarca merdiven altında solucan gübresi üretenler veya bu işe yeni başlayacaklar, çadır kurulumu konusunda bizimle görüşebilir. Arazinin yapısına uygun özel tasarımlarımız, istediğiniz büyüklüğe göre ayarlanabilmektedir. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı bu çadırlarla, kısa zamanda sektörel başarıyı elde edebilirsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak için en iyisine razı olmalısınız. Sıradan çadırlarda yapacağınız çalışmalar uzun ömürlü olmaz. Çadır kurulumuna profesyonel tercihler yapılmalıdır. Firmamız istediğiniz çadır sistemini yerinde kurulum seçenekleriyle hazırlamaktadır. Bu konuda başarılı bir başlangıç istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Dayanıklılık Garanti

            Çadır denildiği zaman ilk akla gelen pazar çadırlarıdır. Bunun yanı sıra kamplardaki basit çadırlar da ilk akla gelen tasarımlardır. Firmamızın tasarladığı çadırlar bu basit çadırlardan çok daha kaliteli profesyonel çalışmalardır. Bir bina kadar dayanıklı olan solucan gübresine özel çadırlarımız, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Isı yalıtımı, neme karşı dayanıklılık ve çadırlar için kullanışlı geniş alan imkanları, bu çadırların tercih edilmesinde etkilidir. Diğer inşaat ve prefabrik seçeneklere göre ekonomik olması da tercih edilme sebepleri içerisinde gösterilmektedir.

            Çadır kurulumunda, yaz kış hizmet veren firmamız, hava koşulları el verdiği sürece kurulum işlemini gerçekleştirmektedir. Kısa zamanda çadırlar teslim edilmektedir. Çadırların bitiminden hemen sonra solucanları yerleştirebilirsiniz. Solucanların maması ve kasaları gibi konularda gerekli bilgileri sizinle paylaşıyoruz. Bu sektörde yüksek verim elde etmek için, profesyonel ekiplerimizi tercih edebilirsiniz. Nakliye, üretim ve montaj işlemlerinde etkili çözüm yöntemlerimiz bu sektörde istediğiniz başarıyı elde etmenizi sağlayacaktır. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com