Solucan gübresi üretim işlemlerinde profesyonel çözüm seçeneklerini tercih eden ve bu kategoride iyi bir başlangıç yapmak isteyen girişimciler, müşteri hizmetlerimizi arayabilir. Başından sonuna kadar bütün merhalelerde etkili çözüm seçenekleri sunuyoruz. Çadır kurulumu, çadırın içindeki malzemenin tedariki, kasaların kurulumu, solucana özel mamaların kasalara yerleştirilmesi, solucan gübresinin elde edilmesi ve bu gübrenin satışı konularında bizden bilgi alabilirsiniz. Bolu solucan çadırı işlemleri için bizi arayın. Kısa zamanda çadır kurulum işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirelim. Türkiye çapında hizmet veren kuruluşumuz, adresiniz neresi olursa olsun, kısa zamanda çadır kurulumun gerçekleştirmektedir. 

Çadırlarımız Sıradan Değildir

            Günümüzde çadır denildiği zaman pazar çadırı veya kamp çadırı akla geliyor. Bu nedenle ticari amaçlı sağlam ve dayanıklı çadırlarımızın özellikleri, üretime özeldir. Olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlar. Yağmur, kar ve fırtınaya karşı dirençli olan çadırlarımız, izolasyon özelliğine sahip özel tasarımlardır. İç kısımdaki metal iskelet sıradan değildir. Yere monte edilen çadırlar, şiddetli fırtınaya dayanacak şekilde dizayn edilmektedir. Kullanım alanı geniş olan çadırlar, küçük alanlarda yüksek verim imkanı sunmaktadır. İnşaat çalışmaları gibi pahalı olmayan çadırlar, sağlam ve ekonomiktir. Proje ve benzeri masraflara girmeden bu çadır çalışmalarımızı mutlaka incelemelisiniz. Çiftçilerin büyük ilgi gösterdiği çadırlı seçenekler, inşaat masrafından kurtaran etkili bir seçenektir. Ambar, garaj ve ahırdan sonra solucan gübresi çadırları da oldukça popüler hale geldi.

Sektörel Başarıda İlk Adım

            İşin ehline ver, sözü her sektör için geçerlidir. Çadır hizmetinde ehil olan şirketimiz, sadece çadır kurmakla yetinmemektedir. Solucanlara özel gübre üretiminde sektörel anlamda başarılı bir iş hayatını hayal edenler için köklü çözümler sunuyoruz. İyi bir başlangıç iyi bir reklam demektir. Çadır kurulumu işlerimiz, bu sektörde atacağınız ilk ciddi adımdır. Profesyonel elemanlarımız, çadır kurulumunda, arsanın yapısını göz önüne almaktadır. İnşaat kategorisinde çok pahalı olan yapı malzemeleri, çiftçilerin ve peyzajcıların çadır hizmetimizi tercih etmesinde etkili olmuştur. Malzeme üretimi, bu malzemenin adrese taşınması ve bu malzemenin montajlanması, işin uzmanı olan elemanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Yeni iş arayışında olanlar için solucan gübresi üretimi, iyi bir alternatif olabilir. 
 


Bir cevap yazın

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com