Tesis kategorisinde önemli bir yere sahip olan bu çadırlarımız, dayanıklılık bakımından birinci sınıftır. Basit pazar çadırları ile karıştırılmaması gereken bu çadırlar, solucan gübresinin elde edilmesinde tercih edilmektedir. Bu gübreler, tarım ve peyzaj sektörünün en önemli seçeneği haline gelmiştir.Solucanların bakımı, inek veya koyunların bakımı gibi zahmetli değildir. Yem sorunu olmayan bu canlılar, çok ucuz olan özel mamalarla beslenmektedir.Üreticiler çoğu zaman bu mamaları kendileri yapmaktadır. Evdeki yiyecek ve sebze artıkları ile beslenen solucanlar, buna karşılık çok değerli gübre üretmektedir.

            Bu sektöre yeni giren ve kazancını artırmak isteyenler için profesyonel çadır kurulumu gerçekleştiriyoruz. Resmi işlemler ve vergi gibi konularda danışmanlık yapan şirketimiz, piyasaya sıkı bir şekilde girerek söz sahibi olmak isteyen girişimcilerin yanındadır. Amasya solucan çadırı hizmetleriyle,ekonomik ve sağlam bir tesise sahip olabilirsiniz. Maliyeti çok yüksek olan inşaat tarzı tesisler, yerini sağlam, kullanışlı ve pratik özelliklere sahip çadır tesislere bırakmaktadır. Çiftçi ve diğer girişimciler, çadır sistemimize büyük ilgi göstermektedir. Ruhsat, proje ve malzeme gibi konularda avantajlı olan bu çadırlarımız, istediğiniz kaliteli özelliklere sahip tasarımlardır.

 Bu Sektörde Profesyonel Olmak Gerekir

            Bu sektörde merdiven altı üretim seçenekleri kısa zamanda kaybolmaktadır. Çadır tesisi ile işe başlayan ve pazarlama ağını genişletmek için resmi işlemleri yapan girişimciler, başarılı sonuçlar almaktadır. Firmamız, solucan kategorisinde dayanıklı ve kullanışlı çadır hizmeti ile, bu işe profesyonel bir şekilde başlamak isteyenlere ön ayak olmaktadır. İç mekan için gerekli malzemeler, solucan yetiştirme, bakımı ve gübresinin satılması gibi konularda danışmanlık, hizmet kriterlerimiz arasındadır. Çok etkili olan ve üretimi masrafsız olan solucan gübresi, bu kategoride istediğiniz başarılı sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır.

 İmalat ve Kurulum Hizmeti Bir Arada

            Kurduğumuz bu çadırları, pazar çadırları veya kamp çadırları ile karıştırmayın. Normal bir binanın dayanıklılığına sahip olan bu tasarımlarımız, çatı sistemi ve izolasyon sistemi ile bina şeklindeki tesisleri aratmamaktadır. Yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek olan çadırlarımız, üretim kategorisinde söz sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hizmet kalitesini sürekli artıran firmamız, yeni bir işe ilk adımı atacak girişimcilere iyi bir başlangıç sunmaktadır.A


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solucan Gübre Çadırı

Türkiye'de solucan gübresi üretmek ve bu konuda yatırım yapmak son yıllarda en sık görülen yatırım sektörüdür. Ülkemizde daha yeni başlayan solucan gübresi üretimi yurt dışında oldukça fazla talep olan yatırımının bir hayli fazla olduğu bir alandır. Web sitemiz üzerinden solucan gübre yetiştiricileri ve yatırımcıları için solucanların yetiştirilip üretilmesine destek olmak amacı ile kurulmuştur. Solucanlar bir sene içerisinde doğru üreme şartları ve beslenme katkıları ile bulundukları sayının 16 katına çıkabilmektedirler. Az sayıda solucanla başlayacağınız solucan yetiştiriciliği işini kısa zamanda büyütebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Adres: Saray Mah. 71. Sok. No: 6 Kahramankazan/ANKARA

Telefon: 0541 835 84 07

E-Posta: bilgi@ekincadir.com.tr

Web: https://www.solucangubrecadiri.com